Trwa ładowanie...

Nauczycielka uprawiała seks z 15-latkiem. Została skazana na 6 lat więzienia

35-letnia nauczycielka uwiodła 15-letniego ucznia, wysyłając mu swoje nagie zdjęcia i filmy. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. Kandice Barber z Wielkiej Brytanii została skazana na 6 lat pozbawienia wolności.
Share
Kandice Barber
Kandice BarberŹródło: Facebook
d4eksei

Sześć lat i dwa miesiące więzienia, na tyle została skazana nauczycielka z Wielkiej Brytanii za seks z 15-letnim uczniem. Kobieta uwiodła nastolatka, a potem wysyłała mu swoje liczne nagie zdjęcia i pikantne filmiki.

Zobacz także: Żonie Wiśniewskiego puściły nerwy i wdała się w awanturę

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

Do seksu między Kandice Barber, a jej uczniem miało dojść trzykrotnie, w tym raz w zaparkowanym przed jej domem samochodzie. Sprawa wyszła na jaw, gdy 15-latek opowiedział o wszystkim kolegom. Okazało się również, że nauczycielka zaszła z nim w ciążę, którą jednak podobno poroniła.

d4eksei

Decyzją sądu kobieta została skazana na karę 6 lat więzienia

Kobieta stanęła przed sądem dwukrotnie. We wrześniu 2020 roku została skazana za przesyłanie chłopcu zdjęć topless na Snapchacie. Teraz dostała karę 6 lat pozbawienia wolności za nakłanianie małoletniego do aktywności seksualnej i uprawianie z nim seksu.

Zobacz także: Co piąta Polka jest uzależniona finansowo od partnera lub bliskich. Z okazji Dnia Kobiet zadbajmy o własne pieniądze

Prokurator David Povall w swoim oświadczeniu wygłoszonym podczas ostatniej rozprawy powiedział, że ​​w wyniku przestępstwa i przechodzenia przez dwa procesy sądowe, młody chłopak stanął w obliczu podwójnego stresu i niepokoju co również bardzo niekorzystnie na niego wpłynęło.

d4eksei

- Najgorsze, jest to że zetknął się z oskarżoną w szkole, w miejscu, gdzie ona pracowała na zaufanym stanowisku, gdzie takie sytuacje absolutnie nie powinny mieć miejsca. - mówił prokurator. Jednocześnie zaznaczył, że przez zasitniałą sytuację chłopak w znaczący sposób obniżył swoje oceny, co odbiło się niekorzystnie na wynikach egzaminów do jakich w między czasie przystępował.

M. Lempart skrytykowała nagrodę przyznaną Julii Przyłębskiej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4eksei

Podziel się opinią

Share
d4eksei
d4eksei