Qaqwqwrqw

Nawet gwiazdom zdarzają się wpadki. Ratajkowski przeżyła horror w trakcie miesiączki

Każda kobieta doskonale rozumie, że czas miesiączki to nie tylko ból i dyskomfort, ale także ogromne ryzyko towarzyskiej wpadki. Plama na białych spodniach, sznureczek od tamponu wystający spod spódniczki... każda z nas przynajmniej raz doświadczyła czegoś podobnego. Historią swojej "okresowej wpadki" podzieliła się również Emily Ratajkowski. Modelce do dziś jest wstyd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emily Ratajkowski też wstydzi się mówić o menstruacji
Emily Ratajkowski też wstydzi się mówić o menstruacji (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Chociaż okres to rzecz zupełnie naturalna i nie powinnyśmy odczuwać w związku z nią zażenowania, jest to coś, co większość kobiet woli zatrzymać dla siebie. Niestety nie zawsze się to udaje, bo produkty higieniczne i nasza garderoba bywają zawodne. Tak było właśnie w przypadku Emily, która swoją opowieścią podzieliła się w ramach akcji promującej aplikację dla kobiet "Flo". Co takiego jej się przydarzyło?

- Wybraliśmy się na wycieczkę do Waszyngtonu, do Kapitolu na Grób Nieznanego Żołnierza. Tam odbywa się ceremonia, podczas której przynosi się kwiaty do grobowca i to ja zostałam wybrana. Założyłam spódniczkę i szpilki. Cała moja klasa i inni ludzie z całego kraju zobaczyli moją czerwoną plamę z tyłu. Byłam bardzo zawstydzona, to było okropne – wspomina gwiazda.

Supermodelka przyznała również, że do dziś wstydzi się mówić o okresie, chociaż kobiety nie powinny być zażenowane tym tematem. - Nie powinniśmy wstydzić się rozmawiać o okresie. To jest niesamowite, ponieważ kobiety posiadają moc do tworzenia drugiej osoby. Takie jest życie i musimy się z tym pogodzić – dodała.

Qaqwqwrqw

Zobacz też: Endometrioza - choroba kobiet miesiączkujących

A wy? Jakie macie zdanie na ten temat? Miesiączka powinna być tematem tabu?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw