GwiazdyNeri Oxman wzięła pieniądze od Jeffreya Epsteina. Eksdziewczyna Pitta ma kłopoty

Neri Oxman wzięła pieniądze od Jeffreya Epsteina. Eksdziewczyna Pitta ma kłopoty

Neri Oxman wzięła pieniądze od Jeffreya Epsteina. Eksdziewczyna Pitta ma kłopoty
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

17.09.2019 12:39, aktual.: 17.09.2019 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Neri Oxman, była dziewczyna Brada Pitta, jest w tarapatach. Profesor MIT przyjęła 125 tys. dolarów od pedofila Jeffreya Epsteina. Kobieta posypała głowę popiołem.

Neri Oxman i Brad Pitt

#

O Neri Oxman świat usłyszał latem 2018 r., kiedy pojawiły się jej wspólne zdjęcia z Bradem Pittem. Profesor Massachusetts Institute of Technology, w skórcie MIT, miała rozkochać w sobie aktora, imponując mu swoją wiedzą. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i dziś Oxman w brukowej prasie funkcjonuje jako "była" Brada Pitta.

Neri Oxman - afera

Teraz znów jest głośno o pani profesor, bo przeprosiła swoich studentów za przyjęcie 125 tys. dolarów od Jeffreya Epsteina. Pieniądze pokryły działania depertamentu Mediated Matter Group, którego Oxman jest twarzą. W świetle oskarżeń wobec Epsteina, nie wygląda to jednak dobrze. Amerykański finansista wykorzystywał nieletnie dziewczęta i zmuszał je do prostytucji. 10 sierpnia 2019 r. został znaleziony martwy w swojej celi. Była partnerka Pitta poznała Espteina w 2015 r . i przybliżyła mu to, czym się zajmuje. Jako że przelew z jego strony był objęty tajemnicą, kobiecie nie zagraża zwolnienie z uczelni.

Obraz
© Getty Images

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także