ycipk-9qwoz8

Neri Oxman wzięła pieniądze od Jeffreya Epsteina. Eksdziewczyna Pitta ma kłopoty

Neri Oxman, była dziewczyna Brada Pitta, jest w tarapatach. Profesor MIT przyjęła 125 tys. dolarów od pedofila Jeffreya Epsteina. Kobieta posypała głowę popiołem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt miał przez jakiś czas spotykać się z Neri Oxman
Brad Pitt miał przez jakiś czas spotykać się z Neri Oxman (Getty Images)
ycipk-9qwoz8

Neri Oxman i Brad Pitt

O Neri Oxman świat usłyszał latem 2018 r., kiedy pojawiły się jej wspólne zdjęcia z Bradem Pittem. Profesor Massachusetts Institute of Technology, w skórcie MIT, miała rozkochać w sobie aktora, imponując mu swoją wiedzą. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i dziś Oxman w brukowej prasie funkcjonuje jako "była" Brada Pitta.

ycipk-9qwoz8

Neri Oxman - afera

Teraz znów jest głośno o pani profesor, bo przeprosiła swoich studentów za przyjęcie 125 tys. dolarów od Jeffreya Epsteina. Pieniądze pokryły działania depertamentu Mediated Matter Group, którego Oxman jest twarzą. W świetle oskarżeń wobec Epsteina, nie wygląda to jednak dobrze. Amerykański finansista wykorzystywał nieletnie dziewczęta i zmuszał je do prostytucji. 10 sierpnia 2019 r. został znaleziony martwy w swojej celi. Była partnerka Pitta poznała Espteina w 2015 r . i przybliżyła mu to, czym się zajmuje. Jako że przelew z jego strony był objęty tajemnicą, kobiecie nie zagraża zwolnienie z uczelni.

Getty Images
Podziel się

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

ycipk-9qwoz8

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-9qwoz8

ycipk-9qwoz8
ycipk-9qwoz8