Nie ma męża. Bez ogródek mówi, z czego to wynika

Katarzyna Kwiatkowska od trwałych związków woli te "krótsze relacje"
Katarzyna Kwiatkowska od trwałych związków woli te "krótsze relacje"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

23.10.2023 11:22, aktual.: 23.10.2023 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Kwiatkowska to aktorka, a prywatnie mama Jaśminy. W jednym z wywiadów artystka opowiedziała o swoim życiu prywatnym. Zadeklarowała też, że nie chce już długich relacji. "Niech będzie krótko" - wyjaśniła, dodając, z czym kojarzą jej się związki.

Katarzyna Kwiatkowska szeroką rozpoznawalność zyskała dzięki parodiom, które wykonywała w programie "Szymon Majewski Show" w części zatytułowanej "Rozmowy w tłoku". Widzowie kojarzą ją także z roli komentatorki w "Szkle kontaktowym".

Prywatnie aktorka samotnie wychowuje córkę Jaśminę. Ojciec dziewczynki zostawił Kwiatkowską, gdy ta była w siódmym miesiącu ciąży. Obecnie pociecha gwiazdy ma 6 lat. Niedawno artystka wypowiedziała się na temat związków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Kwiatkowska opowiedziała o relacjach damsko-męskich

W wywiadzie udzielonym dla magazynu "Twój Styl" aktorka nie ukrywała, czego doświadczyła w życiu. Przyznała też, że zdecydowanie lepiej wychodzą jej przyjaźnie niż związki. Katarzyna Kwiatkowska jest zdania, że relacje przyjacielskie potrafi pielęgnować przez długie lata.

- Mnie udaje się też przyjaźnić z facetami, i to przez lata. Płeć nie ma tu znaczenia, liczy się człowiek, więc tak, przyjaźnie mi wychodzą. Natomiast jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, w których pojawiają się namiętności, to tutaj kończy się moje bycie mądrą i gotowość na kompromisy. (...) Są tylko wywindowane emocje i wielkie oczekiwania takiego wysokiego rozedrgania - zaczęła aktorka.

Kwiatkowska uznała, że interesują ją wyłącznie "wysokie wibracje", a kiedy te znikają, rozpoczyna się dramat. Z tego względu zdecydowała się na intrygujące rozwiązanie.

- Postawiłam więc na krótki dystans. Już nawet nie planuję, żeby coś było na dłużej. Bo chyba tego nie umiem - wytłumaczyła.

Związek kojarzy jej się z kompromisem

Aktorka w "Twoim Stylu" przyznała, że w związek kojarzy jej się z pewnej rodzaju grą, która pełna jest problemów i kompromisów. Obecnie nie chce zaburzać swojej równowagi, jednak nie wyklucza, że może to się kiedyś zmieni.

- Związek to nie jest mój życiowy priorytet. Kojarzy mi się z problemami, kompromisami, jakąś grą. (...) Niech będzie krótko, ale wolę się naprawdę dobrze bawić.

Nie boi się pięćdziesiątki

Katarzyna Kwiatkowska została mamą w wieku 42 lat. W dojrzałym macierzyństwie zrozumiała, że Jaśmina przyszła na świat w najlepszym momencie. Właśnie wtedy aktorka była wreszcie gotowa na dziecko. Mimo że za rok będzie obchodzić 50. urodziny, wcale nie postrzega się jako dojrzałą kobietę.

- Cały czas mam poczucie, że jestem dziewczyną. A najgorsze jest to, że nie dociera do mnie, że już jestem taka dorosła. Oglądam się za młodymi chłopakami na ulicy, bo mi się wydaje, że raczej chodzę do liceum, niż zbliżam się do pięćdziesiątki. Ale o tym nie mów nikomu - zażartowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także