Nie wszyscy wiedzą, że jego ukochaną jest aktorka. Razem od 15 lat

Nie wszyscy wiedzą, że jego ukochaną jest aktorka. Razem od 15 lat

Sambor Czarnota od 15 lat jest związany z Martą Dąbrowską
Sambor Czarnota od 15 lat jest związany z Martą Dąbrowską
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
16.03.2024 12:17, aktualizacja: 16.03.2024 12:29

Sambor Czarnota 16 marca skończył 47 lat, a od 15 związany jest z aktorką Martą Dąbrowską, znaną m.in. z seriali "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia". Niegdyś mężczyznę podejrzewano o romans z... Katarzyną Pakosińską. "Głęboko krzywdzące" - komentował w prasie.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Marta Dąbrowska i Sambor Czarnota od 15 lat tworzą udany związek, a ponadto są rodzicami dwójki dzieci. Do tej pory nie wzięli ślubu, choć nie raz wspominali o nim w mediach. Ona znana m.in. z seriali "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia" czy "Komisarz Alex". On również grał w "Barwach szczęścia", i to przez cztery lata, a ponadto w wielu innych produkcjach telewizyjnych, np. "Leśniczówce".

Para aktorów od 15 lat nierozłączna

Oboje zaczynali kariery na początku drugiego tysiąclecia. Ale wbrew pozorom nie poznali się na planie, a w restauracji prowadzonej przez wspólnych znajomych. I choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, to z powodzeniem trwa do dziś.

"Nie twierdzę, że jesteśmy cukierkową parą, oboje mamy mocne charaktery, potrafimy tupnąć nogą. I chociaż nie mamy recepty na udany związek, to na pewno pomaga, jeśli kobieta ma swoje pasje, mężczyzna swoje, a pośrodku jest coś, co ich łączy" – mówił niegdyś aktor w wywiadzie udzielonym "Gali".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nie obnażają się w mediach, ale nie uniknęli plotek

Zdaje się, że kluczem do szczęścia pary jest pilne strzeżenie prywatności. Na próżno szukać w mediach społecznościowych ich wspólnych zdjęć czy fotografii dzieci. Nie obnażają się w sieci i unikają ścianek. Jednak nie ominęły ich medialne plotki. Swego czasu serwisy plotkarskie pisały o romansie Czarnoty z Katarzyną Pakosińską.

"Owszem, często spotykam się z Kasią, ale dlatego, że razem pracujemy, piszemy scenariusz. Nie mamy romansu i wszelkie takie insynuacje są dla nas głęboko krzywdzące. Nie rozstałem się z Martą. Jestem w niej niezmiennie zakochany" – zapewniał wówczas w rozmowie z "Twoim Imperium".
Marta Dąbrowska i Sambor Czarnota
Marta Dąbrowska i Sambor Czarnota © AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP