Nie zajmuje się dziećmi Pachuta. Oceniła ich zachowanie

Nie zajmuje się dziećmi Pachuta. Oceniła ich zachowanie

Doda: To nie jest moja rola zajmować się dziećmi
Doda: To nie jest moja rola zajmować się dziećmi
Źródło zdjęć: © AKPA
09.06.2023 12:13, aktualizacja: 09.06.2023 15:01

- To nie jest moja rola zajmować się dziećmi - przyznała Doda, gdy padło pytanie o potomstwo jej partnera. Piosenkarka odniosła się też do ryzykownej wyprawy Dariusza Pachuta, którą w wywiadzie nazwała "koszmarem".

Choć mało kto dawał im szanse, wygląda na to, że są szczęśliwi, a ich związek nabiera rozpędu. Jak układa się relacja Dody z dziećmi jej partnera?

Doda: to nie jest moja rola zajmować się dziećmi

Ukochany Dody, Dariusz Pachut, ma syna i córkę z poprzedniego związku. Choć piosenkarka otwarcie przyznaje, że nie chce mieć dzieci, nie widzi problemu, by związać się z mężczyzną, który ma bagaż doświadczeń.

- W moim wieku ja już nie mam innej opcji. (...) Jak ma się już prawie 40 lat, to nie może być problemem. To jest naturalna kolej rzeczy dojrzałych osób, że posiadają potomstwo czy rodziny. Ja jestem po dwóch małżeństwach - mówiła w rozmowie ze "Światem gwiazd".

W najnowszym wywiadzie celebrytka została zapytana o to jak odnajduje się w roli przysłowiowej macochy. - Dobrze się odnajduję. To są miłe, mądre i wesołe dzieci - wyznała Doda. - Umiesz się nimi zajmować, bawić? - dopytywała dziennikarka "Faktu". -To nie jest moja rola zajmować się dziećmi - przyznała szczerze.

Doda boi się o partnera

Najbliższy czas Doda i jej ukochany spędzą oddzielnie. Ona będzie zabawiać publiczność podczas festiwalu w Opolu, a on spróbuje zdobyć jeden wysoki wodospad w Peru. Ale na tym nie zamierza poprzestać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dariusz Pachut wraz z grupą doświadczonych grotołazów, himalaistów oraz instruktorów wspinaczki i kanioningu zamierza jako pierwszy w historii zdobyć dziesięć najwyższych wodospadów świata. Jeden z nich - wenezuelski Salto Angel (979 m wysokości) zdobyli już w 2019 roku. Co Doda sądzi o jego wyprawie?

- Wylatuje w bardzo niebezpieczną podróż. Chodzi o koronę wodospadów, czyli zdobycie najwyższych wodospadów świata, na których jeszcze Polacy nie stali. To jest jakiś koszmar dla laika i dla mnie. Przyznaję, że jestem przerażona tą jego wyprawą - przyznała piosenkarka w rozmowie z "Faktem".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta