Jest macochą dla jego dzieci. Relacje między nimi wyglądają tak

Jest macochą dla jego dzieci. Relacje między nimi wyglądają tak

Doda: tak to jest być macochą
Doda: tak to jest być macochą
Źródło zdjęć: © Instagram | @dodaqueen
26.04.2023 18:05, aktualizacja: 26.04.2023 20:35

Miłość Dody i Dariusza Pachuta kwitnie. Choć mało kto dawał im szanse, wygląda na to, że są szczęśliwi, a ich związek nabiera rozpędu. Doda ma jednak ważne zadanie: wkupić się w łaski dzieci Pachuta. "Tak to jest być macochą" - komentuje ostatnie wideo.

Ukochany Dody, Dariusz Pachut, ma syna i córkę z poprzedniego związku. Niedawno piosenkarka pochwaliła się, że wyjechali całą czwórką w góry. Wszystko wskazuje na to, że dzieci bardzo ją polubiły, bo przygotowały dla niej wyjątkową niespodziankę. Fani są zachwyceni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda o macierzyństwie

Choć piosenkarka otwarcie przyznaje, że nie chce mieć dzieci, nie widzi problemu, by związać się z mężczyzną, który ma bagaż doświadczeń.

- W moim wieku ja już nie mam innej opcji. (...) Jak ma się już prawie 40 lat, to nie może być problemem. To jest naturalna kolej rzeczy dojrzałych osób, że posiadają potomstwo czy rodziny. Ja jestem po dwóch małżeństwach - mówiła w rozmowie ze "Światem gwiazd".

Piosenkarka wielokrotnie mówiła też o swoim stosunku do macierzyństwa. - Ten, kto się decyduje na dziecko, nie może ulegać presji społeczeństwa, swojej, mamy, rodziny, partnera. (...) Sama prokreacja nie jest sztuką. Sztuką jest wychowanie tego dziecka na dobrego i wartościowego człowieka - stwierdziła w "Pytaniu na śniadanie".

Doda o byciu macochą

Doda opublikowała na InstaStories nagranie, na którym pokazuje niespodziankę, jaką przygotowały dla niej dzieci Pachuta. To kolorowa laurka, na której znajdują się słowa: "Doda dasz radę, wierzę w ciebie" i ręcznie namalowane obrazki.

Okazuje się, że w taki sposób dzieci chciały wesprzeć piosenkarkę przed Fryderykami. Piosenkarka najwyraźniej bardzo ucieszyła się z prezentu i pochwaliła się nim fanom. "Tak to jest być macochą" - podsumowała nagranie. Do tego dołączyła opis: "I to jest porządny doping na Fryderyki".

Dorota dostała wyjątkową laurkę
Dorota dostała wyjątkową laurkę© Instagram | @dodaqueen

Doda wielokrotnie podkreślała, że dzieci bardzo ją lubią. - Wszystkie dzieci moich przyjaciółek mnie po prostu kochają, sama tego nie rozumiem - stwierdziła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także