Trwa ładowanie...
d17p8ld

Niektóre kobiety rodzą godzinami. Ona urodziła sześcioraczki w 9 minut

Większość kobiet rodzi przynajmniej kilka godzin. Amerykanka Thelma Chiaka z Teksasu w piątkowy poranek została mamą sześcioraczków. Lekarze byli zdumieni, że przyszły na świat w kilka minut.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amerykanka urodziła sześcioraczki w 9 minut
Amerykanka urodziła sześcioraczki w 9 minut (123RF)
d17p8ld

Thelma Chiaka na co dzień mieszka w Teksasie. Kobieta zgłosiła się do szpitala The Woman’s Hospital of Texas w stanie Houston, ponieważ miała już silne skurcze. W piątek o godzinie 4:50 rozpoczęła się akcja porodowa. Wystarczyło 9 minut, a wszystkie jej dzieci pojawiły się na świecie.

Stacja telewizyjna KRIS 6 News podała informację, że poród odbył się siłami natury. Lekarze byli zdumieni, że trwał tak krótko. Amerykanka została szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek i czterech chłopców.

Kierownictwo szpitala powiedziało, że noworodki są zdrowe, ale nie mogą jeszcze zostać wypisane do domu. Rodzice będą mogli je zabrać dopiero, gdy przybiorą na masie. Najmniejsze dziecko ważyło 793 g, a największe 1,3 kg.

d17p8ld

Sześcioraczki umieszczono na oddziale intensywnej opieki. Thelma Chiaka powiedziała, że nie wybrała jeszcze imion dla chłopców, natomiast dziewczynki nazwie Zina i Zuriel. W końcu wymyślenie sześciu imion to nie lada wyzwanie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

d17p8ld

Podziel się opinią

Share
d17p8ld
d17p8ld