Trwa ładowanie...

Niektóre kobiety rodzą godzinami. Ona urodziła sześcioraczki w 9 minut

Większość kobiet rodzi przynajmniej kilka godzin. Amerykanka Thelma Chiaka z Teksasu w piątkowy poranek została mamą sześcioraczków. Lekarze byli zdumieni, że przyszły na świat w kilka minut.

Share
Niektóre kobiety rodzą godzinami. Ona urodziła sześcioraczki w 9 minut
Źródło: 123RF
difny47

Thelma Chiaka na co dzień mieszka w Teksasie. Kobieta zgłosiła się do szpitala The Woman’s Hospital of Texas w stanie Houston, ponieważ miała już silne skurcze. W piątek o godzinie 4:50 rozpoczęła się akcja porodowa. Wystarczyło 9 minut, a wszystkie jej dzieci pojawiły się na świecie.

Stacja telewizyjna KRIS 6 News podała informację, że poród odbył się siłami natury. Lekarze byli zdumieni, że trwał tak krótko. Amerykanka została szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek i czterech chłopców.

Kierownictwo szpitala powiedziało, że noworodki są zdrowe, ale nie mogą jeszcze zostać wypisane do domu. Rodzice będą mogli je zabrać dopiero, gdy przybiorą na masie. Najmniejsze dziecko ważyło 793 g, a największe 1,3 kg.

difny47

Sześcioraczki umieszczono na oddziale intensywnej opieki. Thelma Chiaka powiedziała, że nie wybrała jeszcze imion dla chłopców, natomiast dziewczynki nazwie Zina i Zuriel. W końcu wymyślenie sześciu imion to nie lada wyzwanie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

difny47

Podziel się opinią

Share
difny47
difny47