"Niezręczne i frustrujące". Podzielili się sposobem na "ciche dni"

"Niezręczne i frustrujące". Podzielili się sposobem na "ciche dni"

Jakub Tolak i Zofia Samsel raczej nie miewają "cichych dni"
Jakub Tolak i Zofia Samsel raczej nie miewają "cichych dni"
Źródło zdjęć: © Instagram | foxesineden
16.04.2024 13:28, aktualizacja: 16.04.2024 14:00

Jakub Tolak i Zofia Samsel od kilku lat żyją w drodze. Kamper ma zaledwie kilka metrów kwadratowych, co - paradoksalnie - mogło pomóc ich relacji. "Godzić trzeba się wcześniej, niż później" - twierdzą.

Jakub Tolak największą popularność zdobył dzięki telenoweli "Klan", w której wcielał się w postać Daniela Rossa, syna Moniki (granej przez Izabelę Trojanowską). Po ponad 10 latach spędzonych na planie serialu postanowił jednak odejść. Choć ma na koncie wiele innych ról, od dłuższego czasu nie widujemy go na ekranie.

Im też zdarzają się kłótnie. Mówią, co wtedy

Kilka lat temu Tolak wraz z żoną Zofią Samsel wsiedli do kampera i postanowili zwiedzać świat. Przez dużą część roku mieszkają na czterech kołach, od dwóch lat w trójkę, bo para doczekała się córki Antoniny. Aktualnie rodzina przebywa w Polsce, gdyż aktor w maju ma przejść operację tętniaka aorty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Foxes in Eden" nadal jednak chętnie opowiadają o życiu w trasie. W najnowszym wpisie małżonkowie poruszyli temat ograniczonej przestrzeni w samochodzie i jak radzą sobie w przypadku nieporozumień. Na co dzień "ocieranko, ocieranko!" (jak na opublikowanym nagraniu), a w kryzysowych sytuacjach walka o każdy centymetr przestrzeni.

"Dopóki byliśmy tylko we dwoje (pies też nie przeszkadzał) w trudniejszych chwilach mogliśmy dać sobie przestrzeń psychiczną. Każde wchodziło we własne myśli i było same ze sobą, mimo że blisko siebie. Takie momenty są potrzebne niezależnie od sposobu życia" - tłumaczą.

Mają sposób na "ciche dni". "Wcześniej, niż później"

"Podróże z dzieckiem trochę to zmieniły, bo tej ciszy nie było za dużo. Ale zdecydowanie podpisujemy się pod tym, że ciasne mieszkanie jest dla ludzi, którzy się lubią. Mijanie się po kłótni bywa bardzo niezręczne i frustrujące. Nie ma wyjścia ewakuacyjnego do drugiego pokoju, a łazienki na długie godziny zajmować nie można" - czytamy na Instagramie.

Przypomnijmy, że gdy para rusza w trasę, w części mieszkaniowej mają do dyspozycji zaledwie kilka metrów kwadratowych. Jak twierdzą, niewielki metraż może wręcz wzmocnić związek.

"Godzić trzeba się wcześniej, niż później. I może to pomogło naszej relacji" - ujawnili Jakub Tolak i Zofia Samsel, odnosząc się do tzw. cichych dni.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta