Nigdy nie miała chłopaka. Nie ukrywa, co naprawdę za tym stoi

Nigdy nie miała chłopaka. Nie ukrywa, co naprawdę za tym stoi

Jordyn ma 30 lat i nie była w związku
Jordyn ma 30 lat i nie była w związku
Źródło zdjęć: © Instagram | jordbots
06.10.2023 19:04, aktualizacja: 06.10.2023 20:23

Czy można mieć 30 lat i wciąż być singielką? Okazuje się, że jak najbardziej. Przykładem tego jest Jordyn z USA, która wyznała na TikToku, że nigdy nie była w związku i wcale nie czuje się z tego powodu nieszczęśliwa.

- Mam 30 lat i nigdy nie miałam chłopaka - ujawniła w nagraniu na TikToku 30-letnia Jordyn ze Stanów Zjednoczonych, która może pochwalić się pokaźną liczbą ponad 100 tys. obserwujących tylko na tej platformie. Swoim wyznaniem poruszyła wiele osób.

Ma 30 lat i nigdy nie była w związku

- Bycie singielką wcale nie jest straszne - stwierdziła w nagraniu, które w mig zdobyło tysiące wyświetleń.

30-latka podkreśliła, że nie jest źle nastawiona do samej koncepcji związków. Nie spotkała jednak w swoim życiu osoby, z którą chciałaby go zbudować, a poza tym - woli cieszyć się jeszcze wolnością i życiem w pojedynkę niż tkwić w nieszczęśliwej relacji.

Choć ona sama często żartuje z tego, że jest "wieczną singielką" czy "zawsze będzie druhną, nigdy panną młodą", w komentarzach pod filmikami otrzymuje negatywne komentarze, które są związane z tym, że jej samotne życie "musi być przerażające".

- Przeczytałam już tyle komentarzy w stylu: "O mój Boże, jestem przerażona, że to będę ja"... - słyszymy w jej nagraniu na TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Internauci komentują

Choć część uczestników dyskusji podziela wcześniejsze opinie związane z "przerażeniem", są też osoby, które również są singlami i wspierają tiktokerkę.

"Mam 26 lat i też nigdy nie byłam w żadnej relacji. Przez długi czas szukałam na siłę, ale w końcu zrozumiałam, że powinnam cieszyć się singielstwem", "Ludzie myślą, że 30 lat to już 'stary' wiek. Nie. Takie osoby wciąż są bardzo młode", "Masz jeszcze dużo czasu!", "Mam 28 lat i kocham być singielką!" - możemy przeczytać w komentarzach pod filmem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta