Trwa ładowanie...
d4havob

Nude Lips – dobierz szminkę pod kolor… własnych sutków

Nude znaczy nagi. Make-up w wersji nude jest bardzo modny, ale chyba jeszcze nikt nie podchodził do tematu tak dosłownie jak amerykańscy eksperci. Zgodnie z ich poradami w drogerii należałoby się rzeczywiście rozebrać. Po co? By dobrać szminkę do koloru sutków!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nude Lips – dobierz szminkę pod kolor… własnych sutków
(Fotolia)
d4havob

Na rynku znajdziemy wiele odcieni tzw. naturalnych pomadek. Jak wybrać ten właściwy? Amerykańscy eksperci znaleźli rozwiązanie. Swój rewolucyjny pomysł przedstawili w programie "The Doctors" wyświetlanym na NBC. Według nich kolor naszych sutków jest najlepszym wyznacznikiem, by dopasować odpowiedni odcień szminki nude.

Część internautek jest zaskoczona skutecznością pomysłu, reszta rozbawiona. Wiele z nas postanowi zapewne sprawdzić, czy rzeczywiście coś w tym jest. Lepiej jednak nie próbujcie tego triku w drogerii!

Actress arrives at the 2015 MTV Movie Awards at Nokia Theatre L.A. Live on April 12, 2015 in Los Angeles, California. Fotolia
Actress arrives at the 2015 MTV Movie Awards at Nokia Theatre L.A. Live on April 12, 2015 in Los Angeles, California.

Styl nude znów staje się trendy. Gwiazdy uwielbiają go od dawna! Ma przede wszystkim podkreślać urodę, a nie ją poprawiać.

d4havob

Podziel się opinią

Share

d4havob

d4havob