ycipk-3u9h0k

Nude Lips – dobierz szminkę pod kolor… własnych sutków

Nude znaczy nagi. Make-up w wersji nude jest bardzo modny, ale chyba jeszcze nikt nie podchodził do tematu tak dosłownie jak amerykańscy eksperci. Zgodnie z ich poradami w drogerii należałoby się rzeczywiście rozebrać. Po co? By dobrać szminkę do koloru sutków!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nude Lips – dobierz szminkę pod kolor… własnych sutków
(Fotolia)
ycipk-3u9h0k

Na rynku znajdziemy wiele odcieni tzw. naturalnych pomadek. Jak wybrać ten właściwy? Amerykańscy eksperci znaleźli rozwiązanie. Swój rewolucyjny pomysł przedstawili w programie "The Doctors" wyświetlanym na NBC. Według nich kolor naszych sutków jest najlepszym wyznacznikiem, by dopasować odpowiedni odcień szminki nude.

Część internautek jest zaskoczona skutecznością pomysłu, reszta rozbawiona. Wiele z nas postanowi zapewne sprawdzić, czy rzeczywiście coś w tym jest. Lepiej jednak nie próbujcie tego triku w drogerii!

Actress arrives at the 2015 MTV Movie Awards at Nokia Theatre L.A. Live on April 12, 2015 in Los Angeles, California. Fotolia
Podziel się

Styl nude znów staje się trendy. Gwiazdy uwielbiają go od dawna! Ma przede wszystkim podkreślać urodę, a nie ją poprawiać.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3u9h0k