Trwa ładowanie...
d1psurn

Obrońcy życia przeproszą za grzech aborcji. "Kobiety wybrały piętno śmierci"

Fundacja Życie i Rodzina dostała zgodę na odmówienie modlitwy za grzech aborcji w Dzień Dziecka. Treść modlitwy jest bardzo emocjonalna – padają w niej mocne słowa względem osób, które dokonały aborcji i tych, którzy ich nie powstrzymali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modlitwa ma zostać odmówiona 1 czerwca
Modlitwa ma zostać odmówiona 1 czerwca (123RF)
d1psurn

"Przepraszamy za ojców, którzy odrzucili odpowiedzialność za swoje poczęte potomstwo i pozwolili dokonać aborcji lub nawet do niej nakłaniali, za to, że nie wspierali matek swoich dzieci i nie walczyli o zachowanie życia swojego potomstwa! Przepraszamy za kobiety, które odrzuciły powołanie do bycia kochającą mamą, a wybrały piętno śmierci!" – czytamy w modlitwie ekspiacyjnej, czyli wynagradzającej za "grzech aborcji".

W tekście znalazło się też miejsce dla lekarzy przeprowadzających zabieg usunięcia ciąży – stających się "szafarzami śmierci" i dla polityków, którzy są za jego liberalizacją. "Bardziej słuchają ludzi, niż Ciebie i kompromisowo traktują ludzkie życie tolerując niesprawiedliwe prawo, które nie broni życia każdego człowieka!" – brzmi poświęcony im fragment.

Modlitwa za grzech aborcji zostanie odmówiona 1 czerwca. Zgodę na to wydał Wydział Duszpasterski KEP i namawia do odmówienia modlitwy wszystkie parafie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1psurn

Podziel się opinią

Share

d1psurn

d1psurn