Spytali o "starą ekipę" z TVP. Mało kto spodziewał się jej słów

Joanna Górska wypowiedziała się na temat Danuty Holeckiej
Joanna Górska wypowiedziała się na temat Danuty Holeckiej
Źródło zdjęć: © AKPA, FORUM

21.02.2024 09:57, aktual.: 21.02.2024 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Górska zadomowiła się w TVP. Prezenterka tworzy parę z Robertem Stockingerem w "Pytaniu na śniadanie". Zdradziła, jak wyglądały kulisy jej przejścia do telewizji publicznej i jak powitała ją "stara ekipa". Powiedziała również, co sądzi o Danucie Holeckiej.

Joanna Górska z TVN postanowiła przenieść się do TVP, gdzie obecnie tworzy parę z Robertem Stockingerem w "Pytaniu na śniadanie".

Ostatnio głośno było o tym, jak musiała uspokoić dwie ekspertki. "Drogie panie, ja rozumiem, że jest kłótnia..." - próbowała załagodzić sytuację Górska. Niestety atmosfera była coraz gęstsza. Sytuacja między specjalistkami zrobiła się napięta i zaczęły sobie wzajemnie przerywać, a nawet przekrzykiwać.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że był jeden wielki szum i podejrzewam, że dla widza było to ciężkie w odbiorze, bo jedna i druga pani mówiły w tym samym momencie - oceniła później w rozmowie z Pomponikiem Joanna Górska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wbiła szpilkę Holeckiej

Joanna Górska, obecnie prezenterka w "Pytaniu na śniadanie", została zapytana przez Damiana Glinkę również o to, co sądzi o Danucie Holeckiej. Sama kiedyś też pracowała w "Wiadomościach". Czy dziennikarki znają się osobiście?

- Na szczęście nie miałam okazji, ani poznać, ani współpracować - powiedziała bez zastanowienia Joanna Górska.

Po chwili złagodziła jednak nieco swoje słowa. - No może tak niezgrabnie mi się powiedziało - nie miałyśmy okazji się poznać ani razem pracować - skwitowała.

Chwali sobie atmosferę w TVP

Górska ma za to okazję pracować z innymi osobami, które przez osiem lat były związane z Telewizją Publiczną. Zapytana o to, jak została przyjęta przez "starą ekipę", przyznała, że otrzymała mnóstwo ciepłych słów wsparcia, gratulacji i także porad. Wspierali ją również koledzy z TVNu.

- Tak i było to bardzo miłe, zaskakujące. Były gratulacje, były życzenia powodzenia. Było też mówione - taka rada - żeby się nie przejmować (...) tym, że wszystko, co się powie, co się zrobi, jest oceniane, obserwowane, że zawsze tak było, jest i będzie. Po prostu trzeba się nauczyć z tym żyć. Nie będę po nazwiskach mówić, ale tym osobom bardzo dziękuję i to nie były osoby, tylko z "Pytania na śniadanie", ale z "Dzień Dobry TVN" też mogliśmy liczyć na takie wsparcie - stwierdziła Joanna Górska w rozmowie z "Pomponikiem".

Zdradziła też, że atmosfera w pracy jest bardzo dobra i wkrótce planują zorganizować imprezę integracyjną.

- Jest bardzo fajna, dobra energia między nami bardzo się lubimy, cenimy i to jest no istotne - przyznała dziennikarka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także