Trwa ładowanie...

Od tej strony jej nie znaliśmy. Agata Kornhauser-Duda opublikowała rozbrajające zdjęcie

Agata Kornhauser-Duda złożyła na Instagramie życzenia z okazji Dnia Dziecka. Słowa skierowane do najmłodszych opatrzyła zabawnym zdjęciem. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Widać, że pierwsza dama świetnie się czuje w towarzystwie dzieci.

Agata Kornhauser-Duda opublikowała na Instagramie rozbrajające zdjęcieAgata Kornhauser-Duda opublikowała na Instagramie rozbrajające zdjęcieŹródło: Instagram.com
d45xepe
d45xepe

Profil Agaty Kornhauser-Dudy na Instagramie jest niezwykle aktywny. Można na nim śledzić wszystkie poczynania pierwszej damy – relacje z wydarzeń i spotkań, w których codziennie bierze udział. Teraz pojawiły się na nim życzenia z okazji Dnia Dziecka opatrzone niezwykle zabawnym zdjęciem. Możecie być zdziwieni, bo w takim wydaniu jeszcze Agaty Kornhauser-Dudy nie widzieliśmy. 

Agata Kornhauser-Duda czuje się w towarzystwie dzieci, jak ryba w wodzie

Na instagramowym profilu Agaty Kornhauser-Dudy pojawiła się fotografia ze spotkania z grupką dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że niektóre z nich weszły pod jej kolorową sukienkę i miały niezły ubaw. Widać, że pierwsza dama jest nieco zaskoczona, ale przede wszystkim rozbawiona całą sytuacją, podobnie jak jej mąż, prezydent Andrzej Duda. 

Pierwsza dama składa życzenia z okazji Dnia Dziecka

Pod fotografią Agata Kornhauser-Duda napisała płynące z serca życzenia z okazji Dnia Dziecka. Skierowała je nie tylko do najmłodszych mieszkańców Polski, ale również Ukrainy. 

d45xepe

"Drogie dzieci! Życzymy wam zdrowia, szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa, abyście zawsze czuły się kochane i przede wszystkim, abyście spełniały swoje marzenia i byście zawsze mogły polegać na dorosłych" – czytamy. 

"Dzieciom z Ukrainy, które znalazły w Polsce bezpieczne schronienie, chcę powiedzieć, że żadne dziecko nie powinno doświadczać tego, czego wy doświadczacie teraz. To nieodpowiedzialni dorośli wywołali tę okrutną wojnę, której jesteście ofiarami. Ale my bardzo głęboko wierzymy, że ta wojna szybko się skończy i będziecie mogli bezpiecznie wrócić do swojej ojczyzny!" – napisała pełna nadziei Agata Kornhauser-Duda. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Poszukujemy inspirujemy". Ten dom robi wrażenie. Detale przyciągają uwagę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d45xepe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d45xepe