Odcina się od teściów? Fani zwracają uwagę na zdjęcie

Agata Rubik wyjeżdża do Miami
Agata Rubik wyjeżdża do Miami

25.07.2023 14:05, aktual.: 25.07.2023 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Rubik dodała zdjęcie z rodziną. Fani zastanawiają się jednak, gdzie podziali się teściowie. Żona kompozytora rozwiała wszelkie wątpliwości i odpowiedziała zaniepokojonej internautce.

Od kwietnia Agata i Piotr Rubikowie szykują się do przeprowadzki do USA. Wyjazd zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem całą rodziną rozpoczną nowy etap w Miami. Wcześniej czeka ich jednak okres pożegnań. W mediach społecznościowych influencerka opublikowała ostatnie rodzinne zdjęcie z Polski.

Rubikowie przeprowadzają się do USA

Agata i Piotr Rubik wyrobili wizy i znaleźli wielkie mieszkanie na Florydzie. Przez kilka miesięcy załatwiali potrzebne dokumenty i wyprzedawali rzeczy. Wszystko relacjonowali w mediach społecznościowych.

Niedawno Agata Rubik opublikowała ostatnie zdjęcie z rodzicami przed przeprowadzką. Celebrytka odwiedziła rodziców, by się z nimi pożegnać.

"Ostatnie zdjęcie z rodzicami przed wyjazdem. Pójdzie do ramki. Choć znając życie już niebawem znowu się zobaczymy" — napisała na Instagramie.

Fani zaniepokojeni o teściów

Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę na to, że na zdjęciu nie ma rodziców Piotra. "A rodzice Piotra gdzie? Smutne" - skomentowała. "Może pani Agatka wstydzi się swojej teściowej" - zasugerowała. Influencerka zareagowała od razu.

"Teściowej się nie wstydzę, a co do komentarzy - nie akceptuję tylko chamstwa i przekleństw" - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szybko przekonała się jednak, że ludziom trudno dogodzić. Inna z obserwatorek zwróciła uwagę na to, że pożegnanie jest zbyt pompatycznie. "Wiadomo, że będziecie latać do siebie non stop, nie rozumiem takich postów. Dla mnie "ostatnie zdjęcie", przepraszam, ale zabrzmiało jak ostatnie pożegnanie" - stwierdziła.

Żona Piotra Rubika zareagowała ponownie. "Bo to jednak duża zmiana. Rozpoczynamy, jakby nie patrzeć, nową przygodę" - odpowiedziała jej Agata.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)