Blisko ludziOla Kowalska w szpitalu. Edyta Górniak podpowiada córce Kasi Kowalskiej, jak wygrać z chorobą

Ola Kowalska w szpitalu. Edyta Górniak podpowiada córce Kasi Kowalskiej, jak wygrać z chorobą

Ola Kowalska w szpitalu. Edyta Górniak podpowiada córce Kasi Kowalskiej, jak wygrać z chorobą
Źródło zdjęć: © ons
Anna Podlaska
31.03.2020 08:30, aktualizacja: 31.03.2020 16:07

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, od kilku dni przebywa w jednym ze szpitali na Wyspach. 23-latka może być zakażona koronawirusem. Edyta Górniak pod ostatnim wpisem dziewczyny na Instagramie radzi jej, jak pokonać chorobę.

O stanie zdrowia swojej córki poinformowała na Instagramie Kasia Kowalska. 27 marca opublikowała poruszające wideo. "Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne" – mówiła artystka.

Dwa dni później wokalistka podziękowała za falę wsparcia oraz podzieliła się pozytywną informacją, że jej córka wraca do zdrowia.

Edyta Górniak o znaczeniu psychiki w walce z chorobą

Pod ostatnim postem Oli Kowalskiej na Instagramie pojawiają się cały czas pokrzepiające komentarze. Kilka zdań od siebie napisała również Edyta Górniak. Artystka zwróciła uwagę na to, jak ważną rolę w walce z chorobą odgrywa psychika. Piosenkarka zaapelowała do Oli Kowalskiej, by ta się nie poddawała. Skomentowała też fotografię umieszczoną przez dziewczynę. To zdjęcie złotej bransolety wysadzanej szlachetnymi kamieniami. Biżuteria kształtem przypomina koronę.

"Genialne dla mnie do clipu. Kotek, masz wszystkie możliwości przed sobą. Masz młody, silny organizm. Włącz w głowie program samoregeneracji. Obudź go siłą woli. Zaufaj swojej sile. Wspieram dodatkowo modlitwą" – napisała Górniak.

Najważniejsze w walce z chorobą jest jednak słuchanie zaleceń lekarzy i dostosowywanie się do nich w 100 procentach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta