Trwa ładowanie...

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. Aktorka opublikowała osobisty wpis

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. "Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową" – pisze na swoim koncie na Instagramie.

Share
Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. Aktorka opublikowała osobisty wpis
Źródło: ONS.pl
d2x99it

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Olga Frycz opublikowała na swoim koncie na Instagramie bardzo osobisty wpis. Wynika z niego, że aktorka po trzech latach związku rozstała się ze swoim partnerem Grzegorzem Sobieszkiem. Para zaręczyła się w sierpniu 2018 roku. Miesiąc później na świat przyszła ich córka Helena. Frycz nie ukrywa, że trudno pisać jej o tak osobistych sprawach. Zdaje sobie jednak sprawę, że ta informacja i tak prędzej czy później wyszłaby na jaw.

Olga Frycz na Instagramie

"Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie" – pisze aktorka.

d2x99it

Frycz dodaje, że rozstanie nie nastąpiło z powodu osób trzecich. Zarówno dla niej, jak i Sobieszka priorytetem jest dobro dziecka, dlatego oboje nie mają zamiaru rezygnować ze wspólnych wyjazdów, wycieczek czy pikników.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

d2x99it

Podziel się opinią

Share
d2x99it
d2x99it
Strona Główna WP