Blisko ludziOlga Frycz robi bezpieczne zakupy. Daje przykład, jak zachowywać się w czasie pandemii

Olga Frycz robi bezpieczne zakupy. Daje przykład, jak zachowywać się w czasie pandemii

Olga Frycz robi bezpieczne zakupy. Daje przykład, jak zachowywać się w czasie pandemii
Źródło zdjęć: © ONS
01.04.2020 13:50, aktualizacja: 01.04.2020 14:14

Olga Frycz z powodu pandemii koronawirusa postanowiła ograniczyć kontakt z usługodawcami. Wymyśliła sposób, jak zrobić zakupy, nie wchodząc do sklepu.

Olga Frycz regularnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Aktorka w czasie pandemii koronawirusa zachowuje się odpowiedzialnie i daje przykład obserwatorom.

Na swoim profilu na Instagramie publikowała dotychczas zdjęcia, które przedstawiały jej sposób na spędzanie wolnego czasu w domowym zaciszu, a także pomysły na zdrowe, wspomagające odporność posiłki. Tym razem postanowiła podzielić się sposobem na bezdotykowe zakupy.

Olga Frycz i jej sposób na zakupy

Olga Frycz na swoim InstaStory nagrała drogę do osiedlowego sklepu. Na nagraniu wyjaśniła, jaki sposób wymyślili wraz z ojcem jej dziecka, żeby zakupy odbyły się w bezpieczny sposób. Aktorka wyjaśnia, że przygotowała wcześniej listę zakupów z produktami, które są jej niezbędne i włożyła ją do koperty razem z pieniędzmi.

Gdy dotarła do sklepu przekazała ją ekspedientce i poczekała wraz z psem na zewnątrz. Ekspedientka skompletowała zamówienie, spakowała wszystko do torby i przekazała aktorce. W ten sposób udało jej się uzyskać wszelkie niezbędne produkty bez przebywania w ciasnym pomieszczeniu. W ten sposób nie tylko nie narażała siebie, ale też ekspedientki.

"W ogóle praktycznie nie miałyśmy kontaktu. Szybka akcja i do domu" – pochwaliła się na koniec.

Obraz
© Instagram

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta