Blisko ludziOlga Frycz pokazała zdjęcie z grabkami. Jej aktywność budzi podziw

Olga Frycz pokazała zdjęcie z grabkami. Jej aktywność budzi podziw

Olga Frycz pokazała zdjęcie z grabkami. Jej aktywność budzi podziw
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.03.2020 14:20, aktualizacja: 04.03.2020 14:41

Olga Frycz aktywnie działa w mediach społecznościowych. Opublikowała zdjęcie z akcji sadzenia miejskiej łąki.

Olga Frycz aktywnie dzieli się z obserwatorami codziennym życiem. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia naturalne i niewygładzone. Widać, że aktorka jest szczera wobec swoich fanów i właśnie za to ją cenią.

Olga Frycz sadzi łąkę

Frycz napisała pod zdjęciem: "Tu na razie jest ściernisko ale może, może już za 4 tygodnie zaczną przebijać się pierwsze kwiatuszki naszej najpiękniejszej miejskiej łąki". Aktorka pozuje z grabkami na pustym polu.

Obserwatorom bardzo spodobała się aktywność Olgi Frycz. "Siejmy łąki, ograniczajmy koszenie i bezmyślne betonowanie. Ludzie i owady zauważą różnicę jakościową życia" – skomentowała aktorka. "Fajnie", "Czekam z niecierpliwością", "Ile ty masz energii kobieto", "Chciałabym, żeby takich miejsc było więcej" – zachwycali się inni.

Łąki są azylem dla ponad 60 gatunków roślin oraz dla zwierząt. Dają schronienie i pożywienie ptakom, gryzoniom, jeżom oraz owadom. Zapewniają roślinom i zwierzętom doskonałe warunki do życia, a dla mieszkańców miast są miejscem wyciszenia, możliwością bliższego obcowania z naturą. Olga Frycz, jako pełnoetatowa mama i aktorka, angażując się w inicjatywę Fundacji Łąka pokazała, że każdy może znaleźć czas, żeby zrobić coś dla środowiska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta