Trwa ładowanie...
d1929sh

Olga Tokarczuk szykuje się po odbiór Nobla. Wiadomo, kto zaprojektuje jej sukienkę

Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce w tym roku. Pisarka pojawi się 11 grudnia na bankiecie królewskim w Sztokholmie. Uroczystość zbliża się wielkimi krokami, dlatego projektant odpowiedzialny za jej kreację podzielił się newsem w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bliscy pisarki będą towarzyszyć jej podczas uroczystości
Bliscy pisarki będą towarzyszyć jej podczas uroczystości (ONS.pl)
d1929sh

"Chcąc uniknąć niepotrzebnego rozgłosu i móc w spokoju pracować, nie podawałem wcześniej tego do publicznej wiadomości, ale w związku z pojawiającymi się pytaniami postanowiłem, po ustaleniu tego z Panią Olgą Tokarczuk, że czas ogłosić, iż przygotowuję noblistce suknię" - ogłosił Tomasz Ossoliński w poście na Facebooku.

Projektant pracuje również nad frakami i garniturami dla męża i syna noblistki. Tomasz Ossoliński od razu zaznaczył, że nie chce wyjawiać żadnych szczegółów co do wyglądu strojów. "Obecnie skupiam się na tym, żeby stworzyć kreacje, proszę więc o niezadawanie dalszych pytań i cierpliwie poczekać na finalny efekt, który zobaczą Państwo w relacjach ze Sztokholmu" - zaznaczył.

d1929sh

Jedno jest pewne, kreacja Olgi Tokarczuk z pewnością będzie niezwykle elegancka i wysublimowana, ponieważ te cechy wyróżniają projekty Tomasz Ossolińskiego.

Przypomnijmy Olga Tokarczuk odbierze Literacką Nagrodę Nobla za 2018 rok. To największy sukces polskiej literatury od 23 lat, kiedy tę samą nagrodę przyznano Wisławie Szymborskiej.

d1929sh

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1929sh

Podziel się opinią

Share
d1929sh
d1929sh