Trwa ładowanie...
d4nsl4h

Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Mija 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, niedługo przed 12. urodzinami swojej córki Oliwii. Dziś nastolatka idzie śladami mamy, a o jej podobieństwie do uwielbianej aktorki rozpisują się kolorowe magazyny. W rocznicę śmierci Przybylskiej Bieniuk zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie mamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Przybylska z Oliwią w 2003 roku
Anna Przybylska z Oliwią w 2003 roku (East News, Fot: Piotr Fotek)
d4nsl4h

Anna Przybylska chorowała na raka trzustki. W lipcu 2013 r. przeszła operację, leczyła się też w Szwajcarii. Niestety, w wieku 36 lat aktorka odeszła w swoim domu w Gdyni.

Jarosław Bieniuk został sam z trójką dzieci. Mógł jednak liczyć na wsparcie całej swojej rodziny. Były piłkarz nigdy nie ukrywał, że odejście wieloletniej partnerki było ciosem, który musiał przepracować. Dzisiaj Oliwia, niespełna 18-letnia córka Bieniuka i Przybylskiej, stawia pierwsze kroki w show-biznesie – bierze udział w sesjach zdjęciowych i deklaruje, że zostanie aktorką.

d4nsl4h

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy

Na łamach magazynu "Viva!" Krystyna Pytlakowska zapytała Oliwię, czy rozmawia czasem z mamą. Ta odpowiedziała, że choć wierzy w Boga, rozmowy z tymi, którzy już odeszli, nie są według niej możliwe.

"Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje. Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie, bo przecież zaczęłam klasę maturalną, a potem będę się starała dostać do szkół aktorskich w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu" – mówiła 17-latka.

Przyznała również, że chodzi do tej samej szkoły, do której chodziła jej mama i na co dzień nie czuje, żeby odstawała od swoich koleżanek czy kolegów z klasy. Mimo to w internecie musi mierzyć się z hejtem. Najbardziej bolą ją porównywania do Przybylskiej.

d4nsl4h

"Na Instagramie zdarza się, że ktoś napisze o mnie jakieś mocne słowa, choć teraz nie mogę sobie przypomnieć, które najbardziej mnie zabolały. Chyba coś o mamie, że nigdy nie będę taka jak ona. W życiu jest dużo zawiści i zazdrości, niektórzy myślą, że mam lepiej niż inni. Najczęściej są to obce osoby" – tłumaczyła Bieniuk.

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską

W dniu szóstej rocznicy śmierci Przybylskiej nastolatka opublikowała na InstaStory zdjęcie mamy – łapiącej się za głowę, z zabawnym grymasem na twarzy. Zdjęcie Bieniuk podpisała jednym zdaniem: "Kocham cię, mamusiu".

Oliwia Bieniuk wspomina mamę na Instagramie Instagram
Oliwia Bieniuk wspomina mamę na Instagramie (Instagram)

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4nsl4h

Podziel się opinią

Share
d4nsl4h
d4nsl4h