Trwa ładowanie...
d4ivo71
Materiał Partnera
miszmasz

Orange Love – nowa, łączona oferta z dekoderem 4K, czyli prawdziwa gratka dla fanów najnowszych technologii

Technologia nie stoi w miejscu. Jeszcze kilka lat temu zachwycaliśmy się obrazem w jakości FullHD, a wielu wieszczyło nawet, że jest to rozdzielczość docelowa, bo wyższej po prostu nie potrzeba. Dziś wiadomo, że mylili się, a pierwsze transmisje w jakości 4K są już dostępne dla wszystkich, którzy mają dekoder 4K i odpowiedni telewizor. Na tę zmianę przygotowała się również firma Orange, która dla swoich klientów przygotowała pakiet Orange Love, który oferuje nie tylko dostęp do telewizji w rozdzielczości 4K, ale również do internetu światłowodowego i innych usług telekomunikacyjnych. Jak to wygląda w praktyce?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pakiet Orange Love
Pakiet Orange Love (Materiały prasowe)
d4ivo71

Orange Love z dekoderem 4K

Dekoder 4K w pakiecie Orange Love (szczegóły oferty można poznać pod tym linkiem - https://www.orange.pl/love) umożliwia odbieranie sygnału w rozdzielczości 3840x2160. Oznacza to, że obraz ma blisko 8,3 miliona pikseli. Dla porównania obraz w jakości FullHD ma ich niewiele ponad 2 miliony. Oznacza to, że obraz jest wyrazisty jak nigdy dotąd, pełen szczegółów i detali.

Oglądanie filmów czy imprez sportowych daje wrażenie autentycznego uczestnictwa w wydarzeniach. Warto jeszcze dodać, że na razie żadna telewizja w Polsce nie nadaje całego programu w rozdzielczości 4K, ale można przewidywać, że bardzo szybko się to zmieni, a wówczas każdy użytkownik, który posiada pakiet Orange Love, będzie gotowy na rewolucję w jakości wyświetlanego obrazu.

Orange Love, czyli pakiet najnowszych technologii

Oglądanie telewizji w rozdzielczości 4K nie jest jedyną innowacją związaną z pakietem Orange Love. Znajduje się w nim bowiem również dostęp do ultraszybkiego internetu światłowodowego, który umożliwia pobieranie danych z prędkością nawet 300 Mb/s. Przy takiej wartości, ściąganie nawet największych plików, gier czy filmów zajmie tak niewiele czasu, że w ogóle nie będzie to uciążliwe.

Na tym jednak nie koniec, bo Orange Love to również dostęp do telefonii komórkowej – bez limitów połączeń oraz z dużym pakietem internetowym – a nawet stacjonarnej. Można więc powiedzieć, że wybierając pakiet, który zaproponowała firma Orange, otrzymuje się dostęp do najnowocześniejszych i najważniejszych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych, które są niezbędne w każdym domu.

d4ivo71

Podziel się opinią

Share

d4ivo71

d4ivo71