Trwa ładowanie...
dcregan

Oto powód, dla którego powinnaś codziennie rano uprawiać seks

Naukowcy twierdzą, że poranny seks to samo zdrowie. Okazuje się, że zbliżenie z partnerem zaraz po przebudzeniu może zapewnić ci udany dzień. Jeśli nie jesteś rannym ptaszkiem, to być może zmienisz zdanie po przeczytaniu tego tekstu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oto powód, dla którego powinnaś codziennie rano uprawiać seks
(123RF.COM)
dcregan

Nagły przypływ endorfin na dobry początek dnia? Czemu nie! Okazuje się, że poranny seks doskonale wpływa na twój układ nerwowy i zwiększa ciśnienie krwi. W ten sposób zapewniasz sobie dobre samopoczucie na cały dzień. Aby tego dowieść, brytyjscy naukowcy przeprowadzili badanie, w którym wzięło udział tysiąc osób.

Badacze wzięli pod uwagę to, które czynności w jakich godzinach najlepiej wpływały na ich efektywność i dobre samopoczucie. Spośród nich wyróżnili m.in. bieganie, jedzenie śniadania, wyjście do pracy i oczywiście seks.

Udało się zaobserwować pewną zgodność. Gdy naukowcy podsumowali wszystkie dane, okazało się, że wykonywanie odpowiednich czynności w określonym czasie jest kluczem do lepszego samopoczucia i satysfakcji w trakcie całego dnia.

dcregan

Wyniki nie pozostawiają wątpliwości. Najlepiej budzić się o 6.45, a kwadrans później wybrać się na poranny jogging. 7.15 to najlepszy czas na śniadanie, a o 7.30 rano powinno się uprawiać seks. Co ciekawe, o tej porze u mężczyzn odnotowano też najwyższy poziom testosteronu. 9.30 to najlepszy czas, aby wyjść do pracy, a o 10.45 warto zrobić sobie chwilę przerwy. 12.45 to według badaczy najlepszy czas na lunch, a kolację powinno się jeść o 18.00. Chwilę później (około 18.10) można wypić lampkę wina, a o 22.10 iść spać.

Co wy na to? Spróbujcie zastosować się do tych rad i dajcie nam znać, czy naukowcy mieli rację.

Polecamy także: Małgorzata Rozenek-Majdan: Jestem aktywną feministką

Zobacz: Kosmetyki inne niż wszystkie. Takie mogła stworzyć tylko Kat Von D!

dcregan

Podziel się opinią

Share
dcregan
dcregan