Blisko ludziPamiętacie serialową Krysię? Tak dziś wygląda gwiazda "Lokatorów"

Pamiętacie serialową Krysię? Tak dziś wygląda gwiazda "Lokatorów"

Losy "Lokatorów" śledziliśmy przez pięć lat
Losy "Lokatorów" śledziliśmy przez pięć lat
Źródło zdjęć: © AKPA |
29.10.2021 09:24

Od emisji serialu minęło już ponad 20 lat, a aktorka rzadko od tego pojawiała się na branżowych imprezach. Ostatnio jednak mogliśmy ją zobaczyć na teatralnej premierze. Jak potoczyły się losy Agnieszki Michalskiej?

Agnieszka Michalska od czasów "Loktatorów" nieco usunęła się w cień, gdy mowa o medialnych wyjściach. Nie oznacza to jednak, że zawiesiła swoją karierę. Choć odgrywane przez nią postacie nie powtórzyły już sukcesu "Krysi", wciąż kontynuowała swoją przygodę z aktorstwem. Jak potoczyła się jej kariera? Od ostatniego odcinka "Lokatorów" gwiazda bardzo się zmieniła.

Agnieszka Michalska rozwijała karierę z dala od mediów i ścianek

Po zakończeniu popularnego serialu, aktorka zaczęła występować w teatrze. Przez lata żadna rola telewizyjna nie przyniosła jej takiej popularności, co rola Krysi. Michalska pojawiła się jednak regularnie w wielu innych serialach m.in. "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości" a także jednej z nowszych produkcji "Komisarzu Mamie", która zawitała na antenę Polsatu. Pani Agnieszka postawiła też na zupełnie nowe kierunki kariery; próbowała swoich sił w prowadzeniu kanału na YouTubie, a w czerwcu 2021 roku zadebiutowała jako reżyserka sztuki teatralnej. "Imperium zatracenia" to spektakl dla młodzieży, mówiący o tym, jak wygląda wchodzenie młodych ludzi w dorosłość. Aktorka pojawiła się pod koniec października 2021 roku na premierze spektaklu "The Strings czyli sex, drugs i disco" w Garnizonie Sztuki.

Agnieszka Michalska od czasów "Lokatorów" bardzo się zmieniła
Agnieszka Michalska od czasów "Lokatorów" bardzo się zmieniła © AKPA | AKPA

Choć gwiazda "Lokatorów" zmieniła się od czasów występowania w serialu, wciąż możemy zobaczyć ten sam błysk w oku, co u uwielbianej przez widzów Krysi.

Aktorka chroni swojej prywatności

O życiu prywatnym Michalskiej wiadomo niewiele. W 2002 roku, jeszcze za czasów "Lokatorów, poślubiła aktorka Mariusza Drężka. Para doczekała się syna Ignacego. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a w 2017 roku w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie. Zarówno Michalskiej, jak i Drężkowi zależało jednak na rozstaniu się z dala od show-biznesu, aby jak najmniej ucierpiał na tym ich syn.

- Staramy się mu stworzyć jak najlepsze warunki w tej sytuacji - powiedziała gwiazda w rozmowie z WP Kobieta.

Agnieszka Michalska z byłym mężem na premierzy "Ixsjany" w 2012 r.
Agnieszka Michalska z byłym mężem na premierzy "Ixsjany" w 2012 r. © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!