Trwa ładowanie...
d1rut7k

Pan młody dwa dni przed ślubem molestował druhnę. Zachowanie panny młodej zaskakuje

Panna młoda przyłapała swojego przyszłego męża na molestowaniu seksualnym. Mężczyzna próbował zgwałcić jej druhnę. Kobieta nie zrezygnowała jednak ze ślubu. To dziwi najbardziej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta przyłapała swojego partnera na molestowaniu innej kobiety
Kobieta przyłapała swojego partnera na molestowaniu innej kobiety (123RF)
d1rut7k

Jak donosi "Daily Mail", ostatnio w stanie Pensylwania doszło do nietypowego ślubu. Dwa dni przed uroczystością pan młody został przyłapany na molestowaniu seksualnym. Mężczyzna miał napaść na upojoną alkoholem druhnę. Według zeznań poszkodowanej do sytuacji doszło w męskiej szatni, która znajdowała się w kompleksie, w którym miał odbyć się ślub.

Molestowanie seksualne dwa dni ślubem

Kobieta niewiele pamięta. Twierdzi, że kiedy się obudziła, mężczyzna próbował zdjąć jej bikini. Śledczy potwierdzili historię ofiary. Przeglądając nagrania z monitoringu, zobaczyli, jak 28-latek wciąga druhnę do szatni. Mężczyźnie postawiono zarzut odbycia mimowolnego stosunku seksualnego oraz napaści. Najbardziej zaskakuje jednak zachowanie panny młodej.

d1rut7k

Kobieta była świadkiem całej sytuacji, do jakiej doszło w szatni. Mimo że przyłapała mężczyznę na molestowaniu innej kobiety, zdecydowała się na ślub. Uroczystość odbyła się dwa dni później. Mężczyzna przyznał się do wszystkiego. Jak twierdzą ich goście, podczas wesela 28-latek nie stronił od alkoholu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1rut7k

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Podziel się opinią

Share

d1rut7k

d1rut7k
d1rut7k