Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone
wyłącznie dla osób dorosłych.

Blisko ludziPanna młoda w zakrwawionej sukni. Mąż zginął kilka minut po ślubie

Panna młoda w zakrwawionej sukni. Mąż zginął kilka minut po ślubie

Plac przed meksykańskim kościołem spłynął krwią
Plac przed meksykańskim kościołem spłynął krwią

27.10.2022 09:59, aktual.: 27.10.2022 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy chwilę po złożeniu przysięgi małżeńskiej para młoda wychodziła ze świątyni, rozległy się strzały. Kula dosięgła m.in. w 32-letniego pana młodego, który zmarł w drodze do szpitala. Zdjęcie zrozpaczonej wdowy obiegło media.

To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. Radość i wzruszenie szybko ustąpiły jednak miejsca przerażeniu. Przed jednym z meksykańskich kościołów doszło do strzelaniny, w której zginął świeżo upieczony mąż. Został zamordowany kilka minut po złożeniu przysięgi małżeńskiej.

Egzekucja na oczach gości weselnych

Do makabrycznego zdarzenia doszło w sobotę w mieście Caborca na północy kraju. Antonio Rosales Contreras chwilę wcześniej ślubował miłość swojej wybrance. Wkrótce po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak" zginął na oczach zgromadzonych gości weselnych.

32-latek i jego świeżo upieczona żona opuszczali świątynię po ceremonii, gdy w ich kierunku padły strzały. Reanimacja nie przyniosła skutku, a pan młody umarł w karetce transportującej go do szpitala. Więcej szczęścia miała jego młodsza siostra - postrzelona w plecy 23-latka przeżyła.

Zdjęcia ze zdarzenia szybko obiegły media społecznościowe. Na jednej z fotografii widzimy pannę młodą w zakrwawionej sukni ślubnej. Służby badają okoliczności zdarzenia. Alfonso Durazo, prokurator generalny stanu Sonora sugeruje, że było to zaplanowane zabójstwo. W czasie egzekucji doszło jednak do pomyłki.

To nie on miał zginąć?

Wiele wskazuje na to, że Antonio Rosales Contreras jest przypadkową ofiarą, a rzeczywistym celem morderców był inny pan młody. Ma to potwierdzać tragedia, która rozegrała się chwilę później w takich samych okolicznościach. W zamachu zginął kolejny mężczyzna biorący ślub.

Niewykluczone, że chodzi o mafijne porachunki, które są na porządku dziennym w tej okolicy. W mieście od lat działa brutalny kartel narkotykowy. Lokalna społeczność domaga się szybkiego ujęcia sprawców.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)