Blisko ludziPanna młoda zabroniła siostrze zabrać męża na ślub. Poszło o zdjęcia

Panna młoda zabroniła siostrze zabrać męża na ślub. Poszło o zdjęcia

Panna Młoda chciała idealne zdjęcia ze ślubu
Panna Młoda chciała idealne zdjęcia ze ślubu
Źródło zdjęć: © Getty Images, Reddit | Getty Images, Reddit

23.11.2021 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internautka na długo zapamięta ślub swojej bliźniaczki. Niestety nie z powodu wzruszającej ceremonii, a niesprawiedliwości oraz oburzającego zachowania siostry.

Kobieta postanowiła podzielić się swoimi emocjami poprzez portal "Reddit". Wyjaśniła pozostałym internautom całą historię - od radości, że siostra bierze ślub, aż po gorycz i rozczarowanie jej skandalicznym zachowaniem. "Miałam oczywiście jechać na ślub i wesele razem z mężem, ale... dostałam zaproszenie wyłącznie dla mnie".

Panna młoda nie chce na swoim ślubie niepełnosprawnego męża siostry

Kiedy zamężna bliźniaczka zobaczyła treść zaproszenia, od razu zatelefonowała do siostry, aby wyjaśnić sprawę. Była przekonana, że zaszła po prostu pomyłka.

- Kiedy zadzwoniłam do siostry i zapytałam o to, powiedziała, że ​​mój mąż oczywiście może przyjść, ale poprosiła, żeby nie pojawiał się na żadnych rodzinnych zdjęciach - dodaje wstrząśnięta kobieta. Jej mąż porusza się na wózku od 16. roku życia, o czym doskonale wiedziała cała rodzina.

Przyszła żona podała absurdalny powód

Bliźniaczka planująca wesele powiedziała, że nie chce, aby niepełnosprawny mąż siostry... odwracał od niej uwagę!

- Uzasadniła to, mówiąc, że kiedy ludzie przychodzą i oglądają nasze rodzinne zdjęcie, zawsze pytają o niego, ponieważ jest jedynym, który jeździ na wózku inwalidzkim, więc się wyróżnia. Stwierdziła, że chce być w centrum uwagi na swoich zdjęciach - tłumaczy internautka.

Kobieta wściekła się na pannę młodą i powiedziała, że nie przyjedzie na ślub. W rozmowie dodała też, że bliźniaczka jest samolubna. Jej postawa spowodowała lawinę telefonów od rodziny.

- Kazali mi przeprosić siostrę. Twierdzą, że moje zachowanie nie ma żadnego uzasadnienia. Zdenerwowałam za to pannę młodą i powinnam wyrazić skruchę - dodaje.

Niepełnosprawny mąż kobiety nie chce być ciężarem i tłumaczy żonie, że nie przeszkadza mu, iż nie będzie na rodzinnych fotografiach. Ta jednak uważa, że jej rodzina jawnie dyskryminuje ich oboje.

Inni internauci nie mają wątpliwości

Pod wpisem kobiety pojawiło się mnóstwo odpowiedzi od innych użytkowników serwisu "Reddit".

"To zdecydowanie jest kwestia, o którą trzeba walczyć. Twoja siostra nie chce wykluczyć męża z żadnego innego powodu niż jego wózek inwalidzki, a to jest niedopuszczalne" - podkreśla ktoś w komentarzu.

"Nie poszedłbym na ślub siostry, która bardziej dba o zdjęcia niż mnie" - czytamy kolejną wypowiedź.

Jak oceniacie zachowanie przyszłej panny młodej? Rzeczywiście przesadziła?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także