Panna Młoda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spojrzała na męża i... nie kryła rozczarowania

Panna Młoda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spojrzała na męża i... nie kryła rozczarowania

Panna Młoda w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie kryła rozczarowania
Panna Młoda w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie kryła rozczarowania
Źródło zdjęć: © TikTok
oprac. KPL
27.11.2022 14:33

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się w Polsce dużą popularnością. Podobnie jest w innych krajach, które zdecydowały się na zakup duńskiego formatu. Kontrowersyjne nagranie z Wielkiej Brytanii błyskawicznie obiegło sieć.

W Polsce do tej pory wyemitowano już osiem sezonów misyjnego show. Niestety, małżeństwa, które po zakończeniu emisji wiodą szczęśliwe życie, można policzyć na palcach jednej ręki. Podobnie sprawy mają się w innych krajach, np. Wielkiej Brytanii. W październiku w mediach gruchnęła informacja o aresztowaniu jednego z uczestników - George'a Robertsa. Po zgłoszeniach trzech widzek, które rozpoznały w nim swojego oprawcę, został oskarżony o stosowanie kontroli i przymusu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natomiast teraz do mediów społecznościowych trafiło kolejne nagranie z brytyjskiej edycji programu. Przedstawia ono reakcję panny młodej na wybranego przez ekspertów przyszłego męża. Już jej przyjaciółka stwierdziła krótko, że "to nie jej typ". Uczestniczka programu tylko potwierdziła jej przypuszczenia i zrobiła to w dość brutalny sposób.

Po podejściu do przyszłego męża zaplątała się w welon. Gdy mężczyzna rzucił się jej na pomoc, miała okazję przyjrzeć mu się bliżej. Jej mina wyrażała dezaprobatę, z czym panna młoda w ogóle się nie kryła, nie zważając na uczucia przyszłego męża, który na wstępie ją skomplementował. "Wyglądasz świetnie" - wyznał. Nie doczekał się jednak odpowiedzi.

Zawiedziona panna młoda w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Panna młoda przed kamerą wyznała, że jest rozczarowana, bo produkcja wybrała dla niej "totalne przeciwieństwo tego, czego oczekiwała". W nagraniu zamieszczonym na TikToku przez użytkowniczkę o nicku @pleaseleavewillyou możemy zobaczyć także rozmowę uczestniczki z jednym z ekspertów, w której ta zdradza, że oczekuje partnera bardzo dobrze zbudowanego, zielonookiego, najlepiej wytatuowanego i z... licówkami na zębach.

"Ale nie jestem chyba płytka?" - pyta kobieta tuż po zakończeniu wymieniania cech idealnego męża.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)
Zobacz także