ycipk-45pejr

Panna młoda zrobiła zdjęcie dziadkowi. Historia, która za nim stoi wyciska łzy

Panna młoda z USA opublikowała zdjęcie z wesela. Przedstawia jej dziadka siedzącego z posiłkiem przed krzesłem zmarłej babci. To mówi więcej niż tysiąc słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Panna młoda pokazała zdjęcie dziadka
Panna młoda pokazała zdjęcie dziadka (Twitter)
ycipk-45pejr

Zdjęcie, które poruszyło tysiące

Sahrah Elswick z Zachodniej Wirginii wzruszyła internautów na całym świecie. Wystarczyło, że zrobiła zdjęcie dziadkowi na własnym weselu. "Dziadzio siedział dziś i jadł razem z babunią" – napisała. Babcia kobiety zmarła – ale w jakiś sposób była obecna w tym ważnym dniu. Symbolizowało ją drewniane krzesło z jej zdjęciami i słowa "Wiemy, że byłabyś tutaj, gdyby niebo nie było tak daleko".

ycipk-45pejr

Kilkanaście tysięcy osób wzruszyło się na widok tego zdjęcia. Wiele odezwało się do Sahrah i jej dziadka, by złożyć i gratulacje, i kondolencje.

"Twoje wesele było piękne – to, co widzę na fotografii również", "Jestem wdzięczny za ten widok i jest mi niezwykle przykro, że babcia nie mogła być z tobą fizycznie w tym ważnym dniu", "To jest miłość. Zdjęcie mówi wiele o twoim dziadku", "Masz szczęście, by ktoś taki uczył cię jak powinno działać małżeństwo" – piszą znajomi i nieznajomi kobiety.

ycipk-45pejr

Ona sama podkreśliła, że jej dziadek jest najlepszym i najsłodszym mężczyzną, jakiego zna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

ycipk-45pejr
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-45pejr

ycipk-45pejr
ycipk-45pejr