Trwa ładowanie...

Panna młoda zrobiła zdjęcie dziadkowi. Historia, która za nim stoi wyciska łzy

Panna młoda z USA opublikowała zdjęcie z wesela. Przedstawia jej dziadka siedzącego z posiłkiem przed krzesłem zmarłej babci. To mówi więcej niż tysiąc słów.

Share
Panna młoda zrobiła zdjęcie dziadkowi. Historia, która za nim stoi wyciska łzy
Źródło: Twitter
d35q92v
Zdjęcie, które poruszyło tysiące

#

Sahrah Elswick z Zachodniej Wirginii wzruszyła internautów na całym świecie. Wystarczyło, że zrobiła zdjęcie dziadkowi na własnym weselu. "Dziadzio siedział dziś i jadł razem z babunią" – napisała. Babcia kobiety zmarła – ale w jakiś sposób była obecna w tym ważnym dniu. Symbolizowało ją drewniane krzesło z jej zdjęciami i słowa "Wiemy, że byłabyś tutaj, gdyby niebo nie było tak daleko".

Kilkanaście tysięcy osób wzruszyło się na widok tego zdjęcia. Wiele odezwało się do Sahrah i jej dziadka, by złożyć i gratulacje, i kondolencje.

"Twoje wesele było piękne – to, co widzę na fotografii również", "Jestem wdzięczny za ten widok i jest mi niezwykle przykro, że babcia nie mogła być z tobą fizycznie w tym ważnym dniu", "To jest miłość. Zdjęcie mówi wiele o twoim dziadku", "Masz szczęście, by ktoś taki uczył cię jak powinno działać małżeństwo" – piszą znajomi i nieznajomi kobiety.

d35q92v

Ona sama podkreśliła, że jej dziadek jest najlepszym i najsłodszym mężczyzną, jakiego zna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

d35q92v

Podziel się opinią

Share
d35q92v
d35q92v