Trwa ładowanie...
d4kian7

Panna młoda zrobiła zdjęcie dziadkowi. Historia, która za nim stoi wyciska łzy

Panna młoda z USA opublikowała zdjęcie z wesela. Przedstawia jej dziadka siedzącego z posiłkiem przed krzesłem zmarłej babci. To mówi więcej niż tysiąc słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Panna młoda pokazała zdjęcie dziadka
Panna młoda pokazała zdjęcie dziadka (Twitter)
d4kian7

Zdjęcie, które poruszyło tysiące

Sahrah Elswick z Zachodniej Wirginii wzruszyła internautów na całym świecie. Wystarczyło, że zrobiła zdjęcie dziadkowi na własnym weselu. "Dziadzio siedział dziś i jadł razem z babunią" – napisała. Babcia kobiety zmarła – ale w jakiś sposób była obecna w tym ważnym dniu. Symbolizowało ją drewniane krzesło z jej zdjęciami i słowa "Wiemy, że byłabyś tutaj, gdyby niebo nie było tak daleko".

d4kian7

Kilkanaście tysięcy osób wzruszyło się na widok tego zdjęcia. Wiele odezwało się do Sahrah i jej dziadka, by złożyć i gratulacje, i kondolencje.

"Twoje wesele było piękne – to, co widzę na fotografii również", "Jestem wdzięczny za ten widok i jest mi niezwykle przykro, że babcia nie mogła być z tobą fizycznie w tym ważnym dniu", "To jest miłość. Zdjęcie mówi wiele o twoim dziadku", "Masz szczęście, by ktoś taki uczył cię jak powinno działać małżeństwo" – piszą znajomi i nieznajomi kobiety.

d4kian7

Ona sama podkreśliła, że jej dziadek jest najlepszym i najsłodszym mężczyzną, jakiego zna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

d4kian7

Podziel się opinią

Share

d4kian7

d4kian7