Blisko ludziPartner pokazał Oli wiadomości od matki. Nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała

Partner pokazał Oli wiadomości od matki. Nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała

Partner pokazał Oli wiadomości od matki. Nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała
Źródło zdjęć: © Istock
19.02.2020 10:14, aktualizacja: 19.02.2020 19:55

Relacje z teściową nie zawsze należą do najłatwiejszych. Szczególnie jeśli partnera i jego mamę łączy silna więź, a także wspólne mieszkanie. Ola przeżyła szok, kiedy jej ukochany pokazał jej wiadomości od matki.

Ola i Tomek zamieszkali razem w domu jego matki. Początkowo nie było większych konfliktów pomiędzy młodymi a przyszłą teściową, jednak z czasem Ola zaczęła zauważać dziwne zachowanie kobiety. Wiedziała, że Tomka łączy silna więź z matką. Któregoś dnia jej partner pokazał jej SMS-y, które dostawał od rodzicielki. Po tym, co zobaczyła, poprosiła użytkowników forum WP Kafeteria o ich opinię.

Matka oczerniała partnerkę syna w wiadomościach

"Musisz być bardzo zakochany, bo masz takie błyszczące oczy" – napisała matka Tomka. Tomek zapytał ją, w którym momencie to zauważyła, na co ona odparła, że cały czas. "No tak, bo dobrze nam ze sobą" – próbował wybrnąć partner Oli.

Matka jednak nie dała się zbyć. "Po tobie widać, że kochasz bardziej" – napisała. Tomek tłumaczył jej, że kochają się bardzo nawzajem, na co matka opowiedziała, że cieszy się ich szczęściem, że to ważne, żeby dawać miłość. "Miałem szczęście, że na nią trafiłem" – odparł Tomek. Teściowa podsumowała jednym zdaniem: "To Bóg jest twoim szczęściem i on o nie dba".

Ola napisała, że nie rozumie tego dialogu pomiędzy partnerem i jego matką, i że czuje, że te "piękne życzenia" były próbą umniejszenia jej wartości. Ponadto wyznaje, że zdarzało się już wcześniej, że teściowa próbowała między nimi namieszać.

Co powinna zrobić w takiej sytuacji? Zaufać swojej intuicji i próbować wyjaśnić sprawę z teściową? A może machnąć na wszystko ręką i uwierzyć w jej dobre intencje?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta