Blisko ludziPastor chciał "pouczyć" kobiety, czego nie powinny nakładać do zdjęć. Oto, jakie odpowiedzi otrzymał

Pastor chciał "pouczyć" kobiety, czego nie powinny nakładać do zdjęć. Oto, jakie odpowiedzi otrzymał

Pastor chciał "pouczyć" kobiety, czego nie powinny nakładać do zdjęć
Pastor chciał "pouczyć" kobiety, czego nie powinny nakładać do zdjęć
Źródło zdjęć: © Getty Images
18.02.2022 21:06, aktualizacja: 18.02.2022 21:39

Pastor Brian Sauve z Utah postanowił opublikować kontrowersyjny post na Twitterze, w którym zwrócił się do kobiet, aby "pouczyć je", jakich ubrań nie powinny nakładać do zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. Takiego odzewu z nich strony się jednak nie spodziewał.

Oto jeden z postów, który w ostatnim czasie spotkał się z wyjątkowo dużym odzewem. Pastor Brian Sauve opublikował na Twitterze "pouczające" słowa, którymi zwrócił się do kobiet. Napisał, czego nie powinny nakładać do zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych, co wywołało wśród internautów niemałe poruszenie. Kobiety postanowiły mu odpowiedzieć. "Dear Brian (ang. Drogi Brianie)" - tak rozpoczynają swoje wpisy, które kierują do pastora.

Pastor "poucza" kobiety na Twitterze

Poprzez swój post na Twitterze, pastor napisał otwarty list do kobiet, w którym stwierdził, że "nie istnieje żaden powód, aby publikowały swoje zdjęcia w koszulkach z głębokim dekoltem, w bikini, staniku i bieliźnie lub w czymkolwiek podobnym - nigdy".

Według niego, nie powinna mieć na to wpływu chęć pokazania przez kobiety np. swojej nowej figury po zrzuceniu kilku kilogramów czy "udokumentowania" narodzin dziecka. Brian, który sam jest ojcem pięciorga dzieci, właśnie tak chce "pouczać" kobiety. Swoim podejściem wywołał jednak u nich spory bulwers, czego nie wstydzą się mu pokazać.

"Drogi Brianie..."

22 tys. odpowiedzi - tyle zdobył post Briana Sauve w zaledwie kilka dni. Większość komentarzy zostało napisanych oczywiście przez kobiety, choć pojawiły się także te od mężczyzn, którzy postanowili stanąć w obronie pań - a przede wszystkim dodać, że mężczyźni nie mają prawa czegokolwiek "zabraniać" kobietom (co działa w dwie strony).

"Drogi Brianie, nikt cię nie pytał o zdanie", "Drogi Brianie, nie istnieje żaden powód, który usprawiedliwia publikowanie przez ciebie takiego nonsensu", "Drogi Brianie, nie obchodzi nas twoje zdanie. Zostaw nas w spokoju" - czytamy w komentarzach pod postem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (87)
Zobacz także