Trwa ładowanie...
Megafon.pl
paris hilton

Patriotyczna Paris umuzykalnia żołnierzy

Paris Hilton postanowiła zaangażować się w zbieranie pieniędzy na odtwarzacze MP3 dla amerykańskich żołnierzy. Akcją zajmuje się organizacja charytatywna Song For Soldiers.

Share
Patriotyczna Paris umuzykalnia żołnierzy
Źródło: AP
d471e04

Paris Hilton nie przestaje zaskakiwać. A to strojem, a to rozrywkowym stylem życia, bardzo często zaskakującymi wypowiedziami. Tym razem jednak dość niespodziewanie odkryła w sobie patriotyczne uczucia. I postanowiła zaangażować się w zbieranie pieniędzy na odtwarzacze MP3 dla amerykańskich żołnierzy. Akcją zajmuje się organizacja charytatywna Song For Soldiers.

- Zawsze szukam możliwości wykorzystania mojego głosu - wyznała Paris. - Nie ma nic bardziej wartościowego i patriotycznego, niż wspieranie naszych żołnierzy. Tak łatwo przyjąć za pewnik wolność i szczęście, którego doświadczamy na co dzień, zapominając o tych, którzy z narażeniem życia dla nas walczą. Song For Soldiers to bardzo prosty sposób na pokazanie, że nam zależy na tych ludziach.

Artystka chętnie osobiście wręczyłaby odtwarzacze żołnierzom.
- Chciałabym odwiedzić naszych chłopców - dodała. - Kiedy osiągniemy nasz cel, być może będę mogła polecieć i wręczać je żołnierzom. Zawsze o tym marzyłam. Dałoby mi to poczucie spełnienia.

Aktorski dorobek dziedziczki hotelarskiej fortuny zamyka występ w musicalu "Repo! The Genetic Opera" z 2008 roku. Jedyne fonograficzne dokonanie celebrytki to album "Paris" z sierpnia 2006 roku.

d471e04

Podziel się opinią

Share
d471e04
d471e04
Strona Główna WP