Trwa ładowanie...
d2j9a88

Patrycja Krogulska była żoną Mateusza Damięckiego. Urodziła drugie dziecko

Patrycja Krogulska i Mateusz Damięcki byli małżeństwem niespełna rok. Aktor po latach nazwał ten związek pomyłką. Krogulska ułożyła sobie życie – właśnie została mamą po raz drugi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska w 2011 r.
Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska w 2011 r. (ONS.pl)
d2j9a88

Mateusz Damięcki niedawno ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Pauliną Andrzejewską. To dzięki tancerce i choreografce znowu uwierzył w miłość. Aktor w 2011 r. został rozwodnikiem. To był dla niego cios, zwłaszcza, że ślub z Patrycją Krogulską przyciągnął uwagę mediów. Na zdjęciach z tamtego dnia Damięcki wyglądał na szczęśliwego. Nie spodziewał się, że po zaledwie 8 miesiącach będzie cierpiał. Potem miał ubiegać się o unieważnienie małżeństwa przez Kościół katolicki.

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska

d2j9a88

Krogulska po rozwodzie miała spotykać się z byłym partnerem Magdy Mołek, Remigiuszem Kasztelnikiem. Kilka lat temu została mamą dziewczynki. Ostatnio powitała na świecie swoje drugie dziecko. Tłumaczka podzieliła się zdjęciem z nimi na Instagramie. Mateusz Damięcki w styczniu 2019 r. przywitał na świecie synka. Mimo że odnalazł spokój w życiu prywatnym, to niedawno wrócił do bolesnej przeszłości . – (Patrycja) chciała po prostu pięknej ceremonii, sprawy religii miały drugorzędne znaczenie – powiedział o Krogulskiej licealistom, których odwiedził. – Popełniłem kilka błędów w życiu prywatnym, ale przynajmniej nie znam nikogo, kto byłby tak krótko ze swoim współmałżonkiem jak ja – dodał gorzko.

  Instagram.com
(Instagram.com)

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2j9a88

Podziel się opinią

Share
d2j9a88
d2j9a88