ycipk-3qvi3x

Paulina Krupińska o negatywnym nastawieniu męża. Złożył jej obietnicę

Paulina Krupińska nie ukrywa, że jej mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka, nie do końca popiera jej udział w nowym tanecznym show, które startuje już niebawem. Prezenterka zdradziła, jak zareagował, gdy pokazała mu nagrania z treningów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska zdradziła, jak zareagował jej mąż, gdy pokazała mu nagrania z programu "Dance, Dance, Dance"
Paulina Krupińska zdradziła, jak zareagował jej mąż, gdy pokazała mu nagrania z programu "Dance, Dance, Dance" (ONS.pl)
ycipk-3qvi3x

Już w marcu na antenie TVP2 pojawi się nowy program taneczny "Dance, Dance, Dance", w którym wystąpią m.in. Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio czy Patricia Kazadi. Mąż tej pierwszy nie popiera decyzji żony.

W jednym z wywiadów Krupińska przyznała, że gdy powiedziała mężowi o projekcie, zapytał, dlaczego tego z nim nie skonsultowała. "Wywróciłaś nasze życie do góry nogami! Jeszcze cię tam nie było" – cytowała słowa męża Krupińska.

ycipk-3qvi3x

W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post Krupińska potwierdziła, że Karpiel-Bułecka był negatywnie nastawiony do jej uczestnictwa w programie. Z czasem patrzy jednak na nią nieco łagodniej.

– Zobaczył, jakie robię postępy. Jak za każdym razem, gdy wracam z treningów, pokazuję filmiki, to mówi "hmm ok". Czyli nie ma dramatu, jest coraz bardziej tym zainteresowany – przyznała prezenterka.

– Powiedział mi jedno – przyjdzie tylko i wyłącznie na występ na żywo, jeżeli dojdę do finału. Więc przede mną ogromne wyzwanie – dodała. Jeśli Krupińska zatańczy w finale, a jej mąż dotrzyma obietnicy, będzie to ich pierwsze publiczne wyjście.

Zobacz także: Sebastian Karpiel-Bułecka o ślubie. "Nie powtórzę tego"

ycipk-3qvi3x

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Paulina Krupińska zdradza, kto w jej domu pilnuje dyscypliny

ycipk-3qvi3x
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qvi3x

ycipk-3qvi3x
ycipk-3qvi3x