ycipk-17e1yb

Sebastian Karpiel-Bułecka o ślubie. "Nie powtórzę tego"

Sebastian Karpiel-Bułecka po kilku latach zalegalizował związek z Pauliną Krupińską. Dzisiaj muzyk opowiada, jak się czuł w tym najważniejszym dniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub pod koniec lipca 2018 r.
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub pod koniec lipca 2018 r. (Instagram.com, Fot: Paulina Krupińska)
ycipk-17e1yb

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska stworzyli udaną rodzinę z dala od show-biznesu. Para doczekała się dwójki pociech. Pod koniec lipca 2018 r. powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Dla muzyka było to bardzo stresujące wydarzenie.

– Był wielki stres. Ale było warto – mówi w rozmowie z Wideoportalem Sebastian Karpiel-Bułecka. Denerwował się do tego stopnia, że nie zauważał tego, czym zachwycali się inni. Góralska oprawa ślubu była na drugim miejscu. – Trudno złapać taki do tego dystans. Po czasie tak – tłumaczy teraz.

ycipk-17e1yb

Jak artysta przyznał ze śmiechem, "woli koncertować, niż się żenić". I dodał: - Nie mam na pewno zdrowia, żeby to powtórzyć. Na pytanie zaś, jak jego żona została przyjęta przez górali, wyznał, że jeśli o jego najbliższych, to bardzo ją kochają.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-17e1yb

ycipk-17e1yb
ycipk-17e1yb