GwiazdyPaulina Krupińska w góralskim stroju życzy dobrej niedzieli. Kipi radością

Paulina Krupińska w góralskim stroju życzy dobrej niedzieli. Kipi radością

Paulina Krupińska pojechała sama do Zakopanego
Paulina Krupińska pojechała sama do Zakopanego
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Kisiel
02.08.2020 14:02

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka dzielą swój czas między Warszawę a Zakopane. W górach czują się jednak najswobodniej, co widać na najnowszych zdjęciach prezenterki telewizyjnej.

Paulina Krupińska w sobotę przyjechała do Zakopanego. Wyjątkowo nie towarzyszy jej rodzina, bo podróż ma charakter służbowy. Dlatego, zamiast zatrzymać się we własnym domu, Krupińska nocuje w hotelu. Powód? W niedzielę od rana musiała być na sesji zdjęciowej, więc nocleg w hotelu sprawił, że skoro świt mogła się stawić na charakteryzację i przymiarki.

Na Instagramie była miss uchyliła rombka tajemnicy. Opublikowała zdjęcie zrobione na hotelowym balkonie, które jak niemal każda fotografia Pauliny Krupińskiej szybko zebrało setki serduszek i same pozytywne komentarze.

Paulina Krupińska i niecodzienny luksus

Prezenterka jest ubrana w tradycyjny góralski strój: białą koszulę z pięknym, angielskim haftem, niebieski gorset wiązany czerwoną wstążką i niebieską spódnicę. Spogląda w bok na góry i trzymając się pod boki, szeroko się uśmiecha.

Ten uśmiech to zapewne efekt dobrze przespanej nocy. Na Instastories Krupińska zdradziła, że najbardziej cieszy się z faktu, że przez jedną noc będzie miała całe łóżko tylko dla siebie. Żadnych małych "nocnych marków", którzy zabierają miejsce, kołdrę i poduszkę. "W końcu mamie też się coś należy od życia", powiedziała swoim fanom na Instagramie. I my się pod tym zdaniem podpisujemy obiema rękami!