Trwa ładowanie...
da7t6t3

Paulina Młynarska o błędach, które popełniła w wychowaniu córki. "Uratowała nas codzienność"

Paulina Młynarska ma bardzo bliską więź ze swoją córką Alicją Nauman. Często wraca myślami do okresu, kiedy była dzieckiem. Tym razem pokazała fanom zdjęcie z Paryża. "Dziś myślę, że choć popełniłam milion błędów jako mama, to uratowała nas codzienność" - napisała pod nim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Młynarska jest mamą Alicji Nauman
Paulina Młynarska jest mamą Alicji Nauman (ONS.pl)
da7t6t3

Zdjęcie, na którym jest Paulina Młynarska ze swoją corką Alicją Nauman, zostało zrobione w Paryżu w 2020 r. "Z Alą nad ciastem kruchym" - podpisała je.

Paulina Młynarska i Alicja Nauman

"Wałkujemy i jest to poważna sprawa. Serio. Dziś myślę, że choć popełniłam milion błędów jako mama i z wielu swoich posunięć nie jestem dumna, to uratowała nas codzienność" - podkreśla dziennikarka. Wyznaje, że ważna była dla nich "komitywa w drobnych, przyziemnych sprawach", które ją budują, i wspólnie spędzony czas. "Robiłyśmy razem różne banalne rzeczy i celebrowałyśmy je. Szybko minęło. Za szybko" - dodaje.

Fanki podzieliły się pod postem dziennikarki swoimi przemyśleniami. "Odczuwam tak samo... Czasem przychodzi taki żal, że nie potrafiłam lepiej" - napisała jedna z nich. "Wiele błędów, mnóstwo rzeczy zrobiłabym inaczej. A jednak mamy piękną relacje z moją dwunastolatką" - dodała inna. Kolejna zgodziła się z Młynarską, że prozaiczne czynności są ważne w relacjach z dziećmi. "Moja największa radość to właśnie te codzienne, "zwykłe" chwile" - napisała.

da7t6t3

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

da7t6t3

da7t6t3

da7t6t3
da7t6t3