ycipk-1sr9md

Paulina Smaszcz-Kurzajewska szuka mieszkania. Zależy jej na 3 pokojach

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwodzi się z Maciejem Kurzajewskim. Kilka dni temu prezenterka opublikowała na swoim koncie na Facebooku ogłoszenie, z którego wynika, że poszukuje mieszkania. Być może związane jest to z jej rozstaniem z dziennikarzem sportowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Smaszcz-Kurzajewska szuka mieszkania
Paulina Smaszcz-Kurzajewska szuka mieszkania (ONS.pl)
ycipk-1sr9md

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski biorą rozwód. Ta informacja kilka dni temu obiegła praktycznie wszystkie media. Jak donosi magazyn "Party", małżonkowie chcą rozstać się w pokojowej atmosferze. Podobno ustalili już kwestie związane z podziałem majątku oraz opieką nad dzieckiem.

Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego

Pierworodny syn pary, Franciszek, ma już 22 lata, Julian jednak jest wciąż niepełnoletni. Ma 13 lat. "Party" podaje, że rozwód Smaszcz-Kurzajewskiej i dziennikarza sportowego ma nastąpić na pierwszej rozprawie. W małżeństwie podobno nie układało im się od dawna. Decyzja o rozwodzie miała zapaść pod koniec ubiegłego roku.

ycipk-1sr9md

Paulina Smaszcz-Kurzajewska szuka mieszkania

Wiele wskazuje na to, że Smaszcz-Kurzajewska musiała wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Na jej profilu na Facebooku pojawiła się nawet oferta kupna 3-pokojowego lokum.

"Szukam do kupienia 3-pokojowego mieszkania, bezpośrednio, w Warszawie, dla wspaniałej matki z cudownym nastolatkiem. Nie na obrzeżach tylko z w miarę dobrą komunikacją. Nie za miliony, tylko za uczciwą cenę. Jeśli więc macie jakieś informacje od znajomych, którzy chcą, by ich mieszkanie przeszło w dobre ręce, to poproszę o informacje. Z góry bardzo dziękuję" – czytamy.

ycipk-1sr9md

Aby wzbudzić większe zainteresowanie swoim ogłoszeniem, Smaszcz-Kurzajewska użyła zabawnego hasła. "Sukces jest jak zajście w ciążę. Wszyscy ci gratulują, ale nikt nie wie, ile razy zostałeś w......y" – napisała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1sr9md

Zobacz także: Mamy mają moc - Agnieszka Rausz

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1sr9md

ycipk-1sr9md
ycipk-1sr9md