Blisko ludziPaulina Smaszcz pozuje z synem na leżaku. Pokazała wspólne zdjęcie z wakacji

Paulina Smaszcz pozuje z synem na leżaku. Pokazała wspólne zdjęcie z wakacji

Paulina Smaszcz spędza urlop z synem
Paulina Smaszcz spędza urlop z synem
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Sokołowska

19.08.2020 11:43, aktual.: 01.03.2022 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz zawsze dbała o relacje z dziećmi. Widać, że z synami doskonale się rozumie. Często to podkreśla i publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Kolejny raz pokazała fotografię z synem Franciszkiem.

Paulina Smaszcz układa swoje życie na nowo, po tym jak rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim. Para ma dwóch synów – Juliana i Franciszka. Widać, że 47-letnia prezenterka ceni sobie czas spędzony z dziećmi i dba o relacje rodzinne.

Paulina Smaszcz pozuje z synem

Na jej instagramowym profilu pojawiło się kolejne zdjęcie z synem Franciszkiem. Chłopak niedawno skończył 23 lata, a mama składała mu życzenia m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz publikuje koleją fotografię. "Mój syn Franciszek. Zawsze na zawsze" – podpisała zdjęcie Smaszcz.

Fanki prezenterki nie szczędziły jej komplementów. "To piękne. Paulutku nie wyglądasz na takiego syna, wyglądasz petarda" – pisała jedna z użytkowniczek. Inna zauważyła: "To cudowne uczucie, jak się dorosłe byki przytulają do matki". Fanki prezenterki wspominały też w komentarzach, że pamiętają, jak Franciszek był dzieckiem i dodają "jak ten czas leci". A nawet jedna z nich żartuje i pisze: "Żebym nie była mężatką".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także