GwiazdyPaulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna świętują rocznicę znajomości. Niewielu wie, że tak długo są razem

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna świętują rocznicę znajomości. Niewielu wie, że tak długo są razem

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna świętują rocznicę znajomości
Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna świętują rocznicę znajomości
Źródło zdjęć: © ONS

08.10.2020 19:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna to para wieloletnim stażem. Poznali się jeszcze w czasach szkolnych, kiedy oboje pozostawali anonimowi. Było to - co wielu z pewnością zaskoczy - ponad 20 lat temu. Sprawdzamy, jaka jest ich historia i recepta na trwały związek.

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna tworzą udany związek już od 21 lat. Prezenterka i biznesmen pomimo upływu lat wciąż wyglądają fantastycznie i są w sobie szaleńczo zakochani. Na najnowszym zdjęciu gwiazdy gołym okiem widać, jak wygląda ich relacja.

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna świętują 21. rocznicę znajomości

Paulina Sykut-Jeżyna poznała swojego przyszłego męża przez wspólnego kolegę, gdy miała zaledwie 16 lat. W jednym z wywiadów zdradziła, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale nie od razu zostali parą.

Do ślubu również się nie spieszyli. Sakramentalne tak powiedzieli sobie dopiero po drugich oświadczynach Piotra, 20 sierpnia 2011 roku w rodzinnym mieście Pauliny - Puławach. Wbrew pozorom, za pierwszym razem Piotr nie został odrzucony, powodem ponownych oświadczyn była wyznawana przez niego zasada. "Jeśli od zaręczyn mija rok, a para nie staje na ślubnym kobiercu, trzeba oświadczyć się raz jeszcze. Pierwszy pierścionek dostała w 2007 roku, a drugi w 2011" - wyznał niegdyś Piotr Jeżyna.

Co ciekawe, Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna są partnerami nie tylko w życiu prywatnym. Od kilku lat Piotr jest menedżerem żony - często towarzyszy jej na imprezach branżowych, siedzi na widowni "Tańca z gwiazdami", a także doradza w wyborze nowych wyzwań zawodowych.

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna od 2016 roku są rodzicami. Córka Róża to ich oczko w głowie. Choć wielokrotnie spekulowano o drugiej ciąży gwiazdy, Paulina konsekwentnie powtarza, że na kolejne dziecko przyjdzie jeszcze czas.

Paulina w najnowszym wpisie na Instagramie zapewnia, że Piotr jest miłością jej życia. Do zdjęcia prezenterka pozuje przytulona do męża. "21 lat... Kiedy to minęło?" - podpisała fotografię, na koniec dodając kilka hashtagów - "na zawsze razem", "na dobre i na złe", "love" oraz "moje szczęście".

"Gratulacje! Miłość nadal widać między wami", "Gratulacje! Piękni jesteście" - piszą zachwyceni fani. "I tak trzymać!" - dodała Edyta Golec, żona Łukasza Golca z zespołu Golec uOrkiestra.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także