Blisko ludziPaweł Deląg pokazał syna. Fanki w mig straciły głowę

Paweł Deląg pokazał syna. Fanki w mig straciły głowę

Paweł Deląg pokazał syna
Paweł Deląg pokazał syna
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
23.11.2021 11:01

Paweł Deląg to jeden z najprzystojniejszych Polaków. Wczoraj aktor opublikował zdjęcie ze swoim starszym synem, Pawłem Juniorem. Okazało się, że chłopak odziedziczył urodę po ojcu. W komentarzach zawrzało.

Paweł Deląg nigdy nie narzekał na brak zainteresowania płci przeciwnej. Aktor od początku kariery przyciągał wzrok. Ze względu na nieprzeciętne warunki, zazwyczaj był obsadzany w roli amantów. Wystarczy wspomnieć o rolach w "Quo Vadis", czy "Młodych wilkach". Czy jego starszy syn ma szansę na karierę filmową? Okazuje się, że chłopak pracuje przy produkcjach, ale w zupełnie innym charakterze.

Kim jest Paweł Deląg Jr.?

Przystojny potomek aktora ma 29 lat i mieszka na południu Polski. Jest owocem związku gwiazdora z aktorką Katarzyną Gajdarską. Chłopak pierwszy raz u boku taty pojawił się w 2009 r. na premierze filmu "Popiełuszko". Niedawno wyszło na jaw, że Paweł Deląg ma także drugiego syna, 20-letniego Mikołaja. O nim jednak wciąż wiadomo niewiele.

Paweł Junior interesuje się filmem, podobnie jak ojciec. Wybrał jednak drugą stronę kamery. Pracuje jako producent wykonawczy. "On poszedł akurat w stronę produkcji, a dokładniej w stronę produkcji wykonawczej. To jest to coś, co go kręci i czuje się zadaniowy, czuje się zorganizowany. I super. Pracujemy razem i sprawia nam to frajdę" - mówił gwiazdor w jednym z wywiadów.

Chłopak prowadzi konto na Instagramie, z którego wynika, że zdarza mu się także pracować jako model. Mamy nadzieję, że będziemy mogli częściej oglądać Pawła, nie tylko przy boku taty.

Jakim ojcem jest Paweł Deląg?

O Pawle Delągu często mówi się w kontekście jego romansów. Rzadko natomiast można dowiedzieć się czegoś więcej o relacji z synami.

"Staram się być ojcem dobrym i sprawiedliwym. Takim, który ewentualnie pokazuje, w którą stronę iść warto, ale dającym bardzo dużo wolności, przede wszystkim w podejmowaniu własnych decyzji, ale też brania za nie odpowiedzialności. Wiary we własne możliwości, w to, że warto mieć marzenia i je realizować [...]" - wyznał w wywiadzie dla magazynu "Gentleman".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!