UrodaPięćdziesiątka to nowa trzydziestka!

Pięćdziesiątka to nowa trzydziestka!

Pięćdziesiątka to nowa trzydziestka!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Dermika
04.07.2017 15:07, aktualizacja: 05.07.2017 10:11

Dbamy o naszą skórę coraz umiejętniej i coraz intensywniej. Jednak walka z oznakami upływającego czasu to nieustająca batalia, która nasila się z chwilą, gdy metrykalnie przekraczamy mityczny rubikon „czterdziestki”. To wtedy destrukcyjne procesy zachodzące w naszej skórze nieubłaganie przyspieszają.

Spada poziom jej nawilżenia. Skóra traci młodzieńczą jędrność i elastyczność. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Skóra traci swój jednolity koloryt, a zaczerwienienia, przebarwienia czy uwidaczniające się rozszerzone pory potrafią skutecznie i mało efektownie „urozmaicić” nasz wygląd, a co za tym idzie znacząco wpłynąć na naszą samoocenę.

Wiek, w kontekście wyglądu twarzy, jest wypadkową postrzegania kondycji skóry przez pryzmat jej niedoskonałości. Wizualne oznaki upływającego czasu kumulują się, co oznacza, że nie można zabiegać wyłącznie o redukcję zmarszczek, bo bez działania na pozostałe aspekty nie zmienimy ogólnego wyglądu twarzy.

Objawy starzenia biorą swój początek w fizjologii komórek. To ich starzenie przekłada się na widoczne na naszej twarzy efekty. Z wiekiem aktywność fibroblastów ukierunkowana na regenerację spada. Dlatego wszelkie mechanizmy działania opóźniające proces starzenia komórkowego efektywnie poprawiają wygląd skóry.

W najnowocześniejszych laboratoriach badawczych firm kosmetycznych naukowcy łączą całą dotychczasową wiedzę i doświadczenie, by coraz skuteczniej chronić naszą skórę przed oznakami upływu czasu. Doskonałym przykładem jest Gold 24k Total Benefit, krem-maska nocne odmładzanie Dermiki. To wyjątkowo bogata, wielowymiarowa kuracja odmładzająca. Formułę z technologią kompleksowej odnowy Total Benefit wzbogacono o bio-drony, czyli precyzyjne nośniki, które dostarczają składniki aktywne bezpośrednio do fibroblastów. Dzięki temu fibroblasty są stymulowane do intensywnej produkcji kolagenu i elastyny, a co za tym idzie intensywnej, nocnej regeneracji struktur skóry. Wynik to znaczący wzrost elastyczności skóry i wyraźna redukcja zmarszczek. Kosmetyk wzbogacono o płatki czystego, 24-karatowego złota, które w wyniku reakcji światła sprawiają, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra pełna blasku. Dermika Gold 24k Total Benefit krem-maska nocne odmładzanie to kompozycja opatentowanych technologii, które wzajemnie się uzupełniając kompleksowo przeciwdziałają różnym aspektom starzenia skóry.

Zastosowana w kremie-masce technologia LIPO-FILL, czyli roślinny aktywator odbudowy i zagęszczania tkanki tłuszczowej, powoduje, że skóra na policzkach staje się wypełniona, co znacząco wygładza rysy twarzy. Technologia regeneracji skóry – wyselekcjonowane oleje roślinne, bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy uszczelniają naskórek. To pozwala utrzymać optymalne nawodnienie skóry, poprawia jej jędrność i elastyczność.

Wybór właściwego preparatu pielęgnacyjnego to klucz do sukcesu. Dodajmy do tego zdrowy tryb życia i będziemy mogły z dumą prezentować naszą trzydziestoletnią twarz jeszcze długo po pięćdziesiątce!

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także