Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Piekarnik dla wymagających

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie funkcjonalnej kuchni bez nowoczesnego piekarnika. W końcu to właśnie ten sprzęt daje nam nieograniczone, kulinarne pole do popisu! Jeszcze kilkanaście lat temu piekarniki nie zachwycały funkcjonalnością i intuicyjnością. Dziś producenci sprzętu AGD kierując się potrzebami użytkowników, tworzą sprzęt funkcjonalny, nowoczesny i wygodny w użytkowaniu.

Share
Piekarnik dla wymagającychŹródło: materiały partnera
d4n9tqu

Piekarnik to jeden z najczęściej użytkowanych sprzętów w naszych kuchniach. Przygotowujemy w nim ciasta, ciasteczka, desery i domowe pieczywo, pieczemy mięso, ryby, warzywa i ulubione zapiekanki, wypiekamy w nim wyborną pizzę. O jego zastosowaniach moglibyśmy pisać bez końca! Szybka i zabiegana rzeczywistość rządzi się swoimi prawami, dlatego marka Amica stworzyła innowacyjne piekarniki z funkcją OpenUp!®, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników i… znacznie ułatwiają codzienne pichcenie.

Automatycznie otwierane drzwi

Duży indyk, solidna pieczeń, a może wyrośnięty bochenek chleba? Bez względu na to co trzymasz w dłoniach piekarnik do zabudowy Amica ED87689BA+ Q-TYPE OPENUP zawsze będzie stał przed tobą otworem! Wystarczy, że delikatnie dotkniesz uchwyt – możesz to uczynić nawet łokciem – a drzwi piekarnika otworzą się automatycznie! To wyjątkowo wygodne i unikalne rozwiązanie. W końcu podczas domowego gotowania każdy z nas ma… pełne ręce roboty!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Zawsze idealnie wypieczone!

Miękkie i puszyste drożdżówki, soczysty kurczak, idealnie wypieczona pizza, czy doskonale zarumieniona zapiekanka nie są kwestią wyłącznie kulinarnego doświadczenia, ale także… dobrego piekarnika, który doskonale piecze, ale nie przypala. W piekarnikach do zabudowy marki Amica ED87689BA+ Q-TYPE OPENUP oraz ED87689BA+ X-TYPE OPENUP zastosowano funkcję BakingPro System ®, opierającą się na nowej konstrukcji komory, która gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całym piekarniku. Tego typu rozwiązanie pozwala na przygotowanie dużej porcji wypieków, bez obaw o to, czy będą one równomiernie zarumienione i odpowiednio wypieczone. Oprócz tego komora jest znacznie większa, większe są również blachy, a nowa osłona wentylatora znacznie przyspiesza nagrzewanie. Piecz więcej, szybciej, lepiej i wygodniej i z przyjemnością z innowacyjną funkcją BakingPro System ®!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W duecie z nowoczesnością

Dzisiejsi użytkownicy sprzętu AGD oczekują od niego nie tylko funkcjonalności, ale intuicyjności i wsparcia w codziennych obowiązkach. Piekarniki do zabudowy piekarnikach do zabudowy marki Amica ED87689BA+ Q-TYPE OPENUP oraz ED87689BA+ X-TYPE OPENUP wyposażone są w 4,3 calowy, kolorowy wyświetlacz, który działa jak asystent szefa kuchni. Innowacyjna funkcja krok po kroku poprowadzi użytkownika przez proces pieczenia dzięki intuicyjnej obsłudze i czytelnym komendom tekstowym. Nie musisz zachodzić w głowę, jaki czas i temperaturę ustawić, bo urządzenie dobierze odpowiednie parametry pieczenia do twoich dań.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Czysto bez wysiłku

Zdecydowanie najmniej przyjemną częścią domowego gotowania jest… sprzątanie. Szczególnie uciążliwe jest ono w przypadku piekarnika, gdzie mamy do czynienia z zapieczonym tłuszczem, który trudno usunąć z wnętrza komory. Piekarniki do zabudowy marki Amica są wyposażone w funkcję pyrolitycznego czyszczenia, która polega na spaleniu uporczywych zabrudzeń na pył. Wnętrze piekarnika nagrzewa się do temperatury 480 ⁰C, a sam proces trwa kilkadziesiąt minut. Po skończonej pyrolizie wystarczy zebrać popiół za pomocą gąbki, ściereczki lub miotełki i gotowe! Dzięki samoczynnemu pyrolitycznemu czyszczeniu w prosty i szybki sposób pozbędziemy się tłustych, przypalonych i szkodliwych zabrudzeń. Piekarnik jest czysty bez użycia chemicznych środków, a my nie marnujemy czasu na żmudne szorowanie. Czysta przyjemność!

d4n9tqu

Podstawowym zadaniem sprzętu AGD jest ułatwienie codziennych domowych obowiązków. Funkcjonalne, innowacyjne i intuicyjne piekarniki do zabudowy marki Amica spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników gotowania i sprawią, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się bułką z masłem!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Oprócz tego do dyspozycji jest aż 25 gotowych programów pieczenia, przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni, dzięki którym dania będą zawsze idealnie wypieczone. Co ciekawe w piekarnikach marki Amica możesz stworzyć i zapisać własne programy pieczenia np. na swój popisowy sernik, czy soczystego kurczaka. Wyświetlaczem możesz sterować za pomocą intuicyjnych sensorów lub zdalnie za pomocą smartfonu, który pozwoli ci także na zdalne sterownie piekarnikiem. Za pomocą aplikacji skontrolujesz status pracy piekarnika – obawy o włączony piekarnik odchodzą w niepamięć!

d4n9tqu

Podziel się opinią

Share
d4n9tqu
d4n9tqu