Trwa ładowanie...

"Pierwsza myśl: Ewa w ciąży!". Chodakowska pokazała, jak aktualnie wygląda jej brzuch

Idealna figura trenerki jest przedmiotem zazdrości tysięcy kobiet. Wiele z nich jest przekonanych, że Chodakowska może jeść, ile chce, bo "nic jej nie grozi". Teraz do tych komentarzy odniosła się sama sportsmenka, która pokazała zdjęcie po wyjazdowym obżarstwie.
Share
Na brzuchu Ewy Chodakowskiej zazwyczaj jest widoczny tzw. sześciopak
Na brzuchu Ewy Chodakowskiej zazwyczaj jest widoczny tzw. sześciopakŹródło: Instagram.com
dledxmb

Ewa Chodakowska zaczęła swój wpis od cytowania zasłyszanych komentarzy na temat swojej figury. "Ewka!! Jedz!! Tobie nic nie grozi", "Ewka! Tobie to dobrze… niczego nie musisz sobie odmawiać", "Ewka! Tobie wolno" - to tylko niektóre z nich. Trenerka przekonuje jednak, że to nie do końca prawda. "Od trzech dni jestem na Mazurach… Pierożki… ruskie… z kapustą... knedle... naleśniki... i te sprawy" - pisze. Na dowód sportsmenka zamieściła też zdjęcie swojego brzucha.

Trenerka podkreśla jednak, że nie będzie poruszała we wpisie tematu kalorii, bo "święta są od tego, żeby poluzować pasek i nie sprawiać przykrości rodzinie i przyjaciołom". Chodakowska przekonuje również, że w święta chodzi o to, by się nie przejmować i celebrować ten wyjątkowy czas. "Raz w roku? Nie będę robić scen" - zaznacza.

dledxmb

Co na to fanki trenerki? "Pierwsza myśl: Ewa w ciąży”, "taki to nie brzuch… I tak ci z tym ładnie!", "jak ja Cię kobieto uwielbiam za to ze nie wydziwiasz, nie gwiazdorzysz, że jesteś po prostu sobą" – piszą. Pod zdjęciem nie brakuje też reakcji w serduszek i uśmiechniętych buziek.

*Zobacz też: Ewa Chodakowska bez makijażu na mieście *

dledxmb

Podziel się opinią

Share
dledxmb
dledxmb