GwiazdyPierwsze małżeństwo Małgorzaty Rozenek-Majdan trwało kilka miesięcy. Później na jej drodze pojawił się Jacek Rozenek

Pierwsze małżeństwo Małgorzaty Rozenek-Majdan trwało kilka miesięcy. Później na jej drodze pojawił się Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek z drugiem mężem Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek z drugiem mężem Jackiem Rozenkiem
AKPA

18.03.2022 11:55, aktual.: 19.03.2022 10:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niewiele osób wie, że aktor Jacek Rozenek nie był pierwszym mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wcześniej prezenterka, a wówczas studentka prawa stanęła na ślubnym kobiercu z prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim. - Tak mi się wydawało, że to racjonalne - mówi dziś gwiazda stacji TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan już od 2016 r. jest żoną Radosława Majdana, z którym niespełna dwa lata temu powitała na świecie uroczego synka, Henia. Były bramkarz reprezentacji Polski nie jest jednak pierwszym ani drugim mężem popularnej prezenterki.

Pierwsze małżeństwo Małgorzaty Rozenek-Majdan

Jeszcze w czasie studiów Rozenek-Majdan poślubiła prawnika, Łukasza Bukaczewskiego. Ich małżeństwo rozpadło się jednak zaledwie po kilku miesiącach wspólnego pożycia. - Moje pierwsze małżeństwo było bardzo racjonalne, bardzo miłe. (…) Tak mi się wydawało, że to racjonalne, bo on był z dobrego domu, prawnik… - gwiazda tłumaczyła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim.

Drugie małżeństwo Małgorzaty Rozenek

Prezenterka nie ukrywa jednak, że pomimo tak rychłego rozpadu związku, to z Bukaczewskim ma "bardzo dobre relacje do dzisiaj". Niedługo po rozstaniu z pierwszym mężem, Rozenek-Majdan poznała drugiego - aktora Jacka Rozenka.

Zakochana para doczekała się nawet dwójki dzieci, Stanisława i Tadeusza. I choć wszyscy wróżyli Rozenkom długą i szczęśliwą przyszłość, to ich relacja również nie przetrwała próby czasu.

- Z moim drugim mężem to też było, wbrew pozorom, bardzo racjonalne, może dużo bardziej romantyczne, ale nie było sztabu kryzysowego, jak po tym, jak wyszły nasze zdjęcia z Radosławem. (...) Za pierwszym i drugim razem było tak, że jak informowaliśmy świat, że jesteśmy razem, to było ok. W momencie, jak świat trochę za nas poinformował o tym, że coś się dzieje na rzeczy, to nagle zjechał się sztab kryzysowy - gwiazda stacji TVN podsumowała początki relacji z Majdanem i ogromne zainteresowanie mediów, które w tamtym czasie im towarzyszyło.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także