Trwa ładowanie...
dlp9kk5

Pierwszy podcast Michelle Obamy. Przeprowadziła szczerą rozmowę z mężem

Michelle Obamy nie zwalnia tempa i po sukcesie swojej książki ruszyła z serią podcastów. Do pierwszego odcinka zaprosiła Baracka Obamę, z którym wspominali swoją młodość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michelle Obama chce poruszać ważne tematy
Michelle Obama chce poruszać ważne tematy (Getty Images)
dlp9kk5

Chociaż Michelle Obama już od kilku lat nie jest pierwszą damą Ameryki, to i tak cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jej biografia została przetłumaczona na 25 języków i szybko stała się bestsellerem.

Podcast Michelle Obamy

Michelle zjednała się rzesze osób dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu do życia i umiejętności utożsamiania się z emocjami każdej osoby, z którą rozmawia. W związku z tym żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych postanowiła zacząć przeprowadzać te rozmowy na publicznym forum i wystartowała z własnym podcastem.

dlp9kk5

Michelle Obama zapowiedziała, że będą to dyskusje z bliskimi jej osobami - rodziną, znajomymi, na uniwersalne tematy, które mogą dotyczyć wiele osób, np. relacje, walka o równouprawnienie czy społeczeństwo obywatelskie.

Pierwszy odcinek "The Michelle Obama Podcast" jest już dostępny na platformie Spotify i szybko zyskuje coraz większe grono słuchaczy. Nic dziwnego, ponieważ na pierwszy ogień poszedł sam Barack Obama.

W trakcie rozmowy przewinęło się wiele ciekawych wątków, a jednym z nich było wychowywanie się na dużych osiedlach. Barack stwierdził, ze ludzie mieszkający na przedmieściach powinni zazdrościć tym, którzy spędzili swoje dzieciństwo w miejscach, gdzie wszyscy się dobrze znali i tworzyli swego rodzaju sąsiedzką rodzinę.

dlp9kk5

Michelle przytaknęła i dodała, że tam łatwiej się żyje, ponieważ każdy sobie nawzajem pomaga i dzięki temu nie doświadcza się samotności, która jest tak bardzo powszechna w dzisiejszych czasach.

Dieta przy chorobie Hashimoto. Ekspert mówi, czego nie wolno jeść

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlp9kk5

Podziel się opinią

Share
dlp9kk5
dlp9kk5