Trwa ładowanie...

Piotr Pręgowski z "Rancza" zmienił się nie do poznania. Niesamowita metamorfoza aktora

Cała Polska zna Piotra Pręgowskiego jako Patryka Pietrka z serialu "Ranczo". Ostatnio aktor rzadko występuje na małym ekranie, dlatego to, jak teraz wygląda, naprawdę zaskakuje. Artysta zapuścił włosy.

Share
Piotr Pręgowski już tak nie wygląda
Piotr Pręgowski już tak nie wygląda Źródło: AKPA
d46vhoq

Piotr Pręgowski to znany aktor filmowy i serialowy. Karierę zaczynał w latach 70. Grał w kultowych produkcjach, między innymi w serialu "Zmiennicy" i filmie "Miś". Potem na 20 lat zniknął z ekranów. - Nie wiem, dlaczego tak się stało. Powinienem po tych rolach tylko piąć się w górę. Jednak nie żałuję tych dwudziestu lat. Mogłem wtedy grać więcej, ale dziś byłbym taką zgraną szmatą, jak bardzo wytarty mop lub stara szczotka. A tak miałem przerwę, którą udało mi się przetrwać. I po niej w wieku, kiedy aktorzy o karierze nie myślą, udało mi się zrobić bardzo ciekawe rzeczy - wspomina serialowy Pietrek w wywiadzie dla "Dziennika Łódzkiego".

"Jestem zakochany w Pietrku"

Aktor przyznaje, że propozycja zagrania w "Ranczu" spadła mu z nieba. - Oferta zagrania w "Ranczu" była dosyć przypadkowa i dla mnie ratunkowa. Producent powiedział mi: "Wszystko jest już obsadzone, ale mamy rolę pijaczka. Może wziąłbyś ją na przetrwanie?". Wziąłem więc na przetrwanie Pietrka, a Pietrek wziął mnie (...). Mogę nawet powiedzieć, że jestem w nim zakochany. Jestem z Pietrka bardzo dumny i szczęśliwy, że mogę go grać - stwierdził.

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się doniesienia o wznowieniu serii o Wilkowyjach, jednak póki co, TVP ich nie potwierdziła. 

d46vhoq

Nowy image

Ostatnio Joanna Kurowska na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z tajemniczego planu filmowego. Piotr Pręgowski zupełnie nie przypomina siebie. Ma długie włosy. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy stęsknionych za Pietrkiem fanów. "Pietrek w serialu też będzie takie miał?" - dopytywali. Wygląda na to, że Piotr Pręgowski ma grono wielbicieli, którzy nie mogą doczekać się, aż zobaczą go na ekranie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Polscy aktorzy na Netflixie, ale bez tantiem. Agnieszka Holland komentuje

d46vhoq

Podziel się opinią

Share
d46vhoq
d46vhoq