ycipk-1buvy7

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Natalia Klimas opublikowała jego zdjęcia

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka nad jeziorem Kisajno trwały cztery dni. W czwartek MSWiA ogłosiło, że znaleziono ciało producenta. Natalia Klimas, była partnerka producenta, opublikowała na swoim profilu na Instagramie jego zdjęcia.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas byli parą przez 2,5 roku
Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas byli parą przez 2,5 roku (East News)
ycipk-1buvy7

Natalia Klimas opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych dwa zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka. Producent siedzi na nich na łodzi. Na drugiej fotografii można w tle zauważyć flagę, która wygląda na włoską. Do jednego ze zdjęć Klimas dodała podpis: "Piotruś. Spoczywaj w spokoju. Widzimy się po drugiej stronie".

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
ycipk-1buvy7

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Około godz. 4 nad ranem policja dostała zgłoszenie dotyczące motorówki, która miała zakłócać ciszę nocną nad jeziorem Kisajno. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli pustą łódź i 27-latkę, która płynęła nią z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Przyznała, że oboje mieli wpaść do wody podczas manewru skrętu, ale tylko jej udało się dopłynąć do brzegu. Od tamtej pory policja, z pomocą innych służb, szukała Piotra Woźniaka-Staraka.

Pierwsze informacje opublikował na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

ycipk-1buvy7

Piotr Woźniak-Starak był pasierbem Jerzego Staraka - miliardera i jednego z najbogatszych Polaków. Pracował jako producent filmowy. Ożenił się z dziennikarką Agnieszką Szulim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1buvy7
Polub WP Kobieta

ycipk-1buvy7

ycipk-1buvy7
ycipk-1buvy7