Trwa ładowanie...
d2j5vxy

Płaci alimenty na nie swoje dziecko. Mężczyzna żałuje decyzji sprzed lat

Niektórzy ludzie są w stanie wiele poświęcić w imię miłości. Artur wybaczył zdradę swojej ukochanej i podpisał w szpitalu ważne dokumenty. Dzisiaj nie jest już z Agnieszką, ale w świetle prawa ma zobowiązania wobec jej dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artur płaci co miesiąc 1200 zł
Artur płaci co miesiąc 1200 zł (iStock.com)
d2j5vxy

"Kilka lat przed ślubem wyjechaliśmy do Hiszpanii. Gdy ja ciężko pracowałem, wówczas moja narzeczona zdradziła mnie z Marokańczykiem i chwilę później okazało się, że jest w ciąży. Dziecko nie jest moje, widać to na pierwszy rzut oka. Jednak ja wybaczyłem jej zdradę, bo tak bardzo ją kochałem. "Podpisałem w szpitalu papiery stwierdzające, że to ja jestem ojcem. Później wróciliśmy do Polski i wzięliśmy ślub. Z czasem urodził nam się syn (mój biologicznie)" - wspomina mężczyzna na forum WP Kafeteria.

Niestety sielanka nie trwała długo. Cztery lata później nastąpił rozwód. "Znowu mnie zdradziła" - przyznaje rozżalony Artur i jednocześnie zwraca uwagę na sytuację, w której się znalazł. "Nie jesteśmy razem, a ja płacę alimenty na dwójkę dzieci, chociaż jedno nie jest moje. Czuję się oszukany" - opowiada.

d2j5vxy

Internauci srogo oceniają zachowanie Artura. "Niestety swoją głupotą i zaślepieniem miłością strzeliłeś sobie w kolano. Należało nie uznawać dziecka kochanka jako swojego, tym bardziej, że całkowicie inaczej wyglądało" - pisze jeden z nich.

"Dziecko to nie zabawka, że gdy się znudzi, to na śmietnik. Rozwiódł się z żoną, a nie z dziećmi. Autor przez ponad 8 lat był 'ojcem' dla tego dziecka i nagle sobie przypomniał ze nie jest biologicznym ojcem?" - zauważa kolejny komentujący.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d2j5vxy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2j5vxy

d2j5vxy
d2j5vxy