Blisko ludziPo 15 latach w internecie zobaczyła swoje zaginione dziecko

Po 15 latach w internecie zobaczyła swoje zaginione dziecko

Po 15 latach w internecie zobaczyła swoje zaginione dziecko
Źródło zdjęć: © screen NBC

08.07.2015 11:12, aktual.: 08.07.2015 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kobieta, która przez 15 lat bezskutecznie próbowała odnaleźć zaginionego syna, przypadkowo trafiła na Facebooku na zdjęcie chłopca, zrobione w dzieciństwie.

Kobieta, która przez 15 lat bezskutecznie próbowała odnaleźć zaginionego syna, przypadkowo trafiła na Facebooku na zdjęcie chłopca, zrobione w dzieciństwie.

Hope Holland z Kalifornii w przeszłości związana była z Meksykaninem, z którym ma syna Jonathana. Gdy chłopiec miał 3 lata, został zabrany przez ojca, który rozstał się z matką i wywiózł dziecko z Kalifornii.
Mimo wielu poszukiwań, chłopca nie udało się odnaleźć. Po 15 latach kobieta przypadkowo trafiła na Facebooku na zdjęcie chłopca, zrobione w dzieciństwie.. Od razu rozpoznała Jonathana i szybko napisała mu wiadomość. Okazało się, że razem z ojcem przebywał w Meksyku. Wyznał kobiecie, że pragnął się z nią spotkać, lecz nie wiedział, gdzie jej szukać.

Chłopak w ubiegłym roku dodał do swojego profilu na Facebooku fotografię z dzieciństwa, na której pozuje ze starszym bratem. Miał nadzieję, że mama go rozpozna. I po kilku miesiącach Hope trafiła na zdjęcie syna. Po tym niezwykłym odkryciu doszło do spotkania Jonathana z matką w Kalifornii. Szczęśliwa Hope we wszystkich wywiadach powtarza jedno zdanie: - To cud.
Chłopak musiał jednak powrócić do Meksyku, by ukończyć szkołę średnią. Zamierza na stałe przenieść się do matki.

Na podstawie nydailynews.com/(gabi)/WP Kobieta

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także